Головна : Новини

Екстремальні види спорту: Рафтинг

, 21:00
0 662

рафтингСьогодні дуже популярні екстремальні види спорту. Адреналін в крові, страх, ризик - все це викликає захоплення у любителів таких занять. Одним з видів спорту подібного роду є рафтинг. Це комерційні подорожі та сплави по бурхливих річках, і одночасно напрямок в спорті, який більшість людей сприймають як дурощі, що вельми помилково, розповідає інструктор "Центру Рафтингу", в якому безпосередньо можна замовити рафтинг Львів.

Сьогодні рафтинг як вид спорту доступний всім. Спуск за течією норовливої річки з порогами на надувному човні став широко відомий з 70-х років ХХ століття. Як вид водного туризму, він викликав захоплення у любителів екстриму та адреналіну.

Для сплаву вам потрібно буде мати при собі таке укомплектування як:

  • шолом;
  • рятувальний жилет;
  • черевики з жорсткою підошвою;
  • гідрокостюм (оскільки вода в більшості випадків досить холодна);
  • захисна курточка (в залежності від погодних умов).

Вперше змагання з рафтингу, як виду екстремального спорту, почали проводити з середини 90-х років XX століття. Це не тільки спосіб розбурхати кров, але і прекрасно відпочити на природі з насолодою. Залежно від вашої підготовки, навичок і досвіду, річки для сплаву поділяють на 6 категорій. Перші дві призначені для початківців і новачків, а решта для людей, які пройшли підготовку і мають великий досвід в цій справі.

Для безпечного сплаву по порожистій гірській річці ваш надувний човен повинен володіти такими потрібними якостями як:

  1. хороша плавучість;
  2. надійність;
  3. стійкість;
  4. комфорт.

У ній повинно вільно поміщатися до 12 туристів або членів вашої команди. Під час рафтингу на вашому шляху будуть зустрічатися різні перешкоди у вигляді хаотичного розташування каменів по всій протяжності вашого шляху. Також незамінною перешкодою стануть пороги. Вони мають на увазі під собою наявність в руслі водного простору місць з різкими перепадами рівня води, зливів і валів. Також можна зустріти місця з протилежним напрямком потоку води. Потрібно бути дуже уважним і акуратним.

Існує Міжнародна класифікація рівнів складності на кожному відрізку бурхливої річки зі стрімким потоком. Відповідно до неї, чим складніший маршрут рафтингу, тим вище значення небезпеки.

Висновки

Таким чином, рафтинг як вид екстремального спорту, притягує до себе не тільки професійних спортсменів, а й звичайних туристів і бажаючих отримати викид адреналіну в кров. Цей вид спорту відмінно перевірить вашу команду на наявність духу згуртованості й взаєморозуміння одного з одним. Це відмінний варіант для корисного проведення часу!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ