Головна : Новини

Вибір годинника: Прикмети

, 23:58
0 449

годинникЗ наручними годинниками пов'язано безліч прикмет і забобонів, які з'явилися ще в давні часи, але до цього дня люди до них намагаються прислухатися. Годинники давно стали обов'язковою частиною повсякденного життя, символізуючи собою її швидкоплинність.

Далі, ми розглянемо найпоширеніші прикмети, щодо вибору годинника, а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://chasik.com.ua/chasyi-naruchnyie/muzhskie-naruchnyie-chasyi/, де безпосередньо можна придбати собі якісний чоловічий годинник.

Прикмети:

  • Вважається, що вони вбирають в себе енергетику людини, яка їх постійно носить. Тому не можна надягати на себе знайдені наручний годинник, адже невідомо, якою людиною був їхній попередній господар. Але якщо годинник дарує близька людина, у якого немає поганого наміру, то такий подарунок приймати можна і потрібно, і носити їх з любов'ю і задоволенням.
  • Годинники, що дісталися у спадок, можуть стати сильним оберегом, але тільки якщо вони отримані з доброї волі.
  • Що робити з розбитими або зі зламаними годинниками? Наручний годинник, що розбився, є носієм негативної енергії, тому його не можна не тільки носити, але навіть зберігати в своєму будинку. Інакше він може залучити різні біди та невдачі. Зламаний годинник потрібно терміново ремонтувати або викинути, так як він забирають життєві сили людини - у неї пропадає бажання рухатися вперед, залишається мало енергії та не вистачає часу.
  • Якщо годинник для себе підбирає дівчина, то їй варто віддати перевагу циферблату округлої форми. За прикметою, він принесе спокійне, безтурботне життя своїй господині, а також буде сприяти успіху в особистих справах. Дівчина, яка вибирає для себе наручний годинник квадратної форми, підсвідомо налаштовує себе на важку працю і на виконання чоловічих обов'язків. Вона буде швидше втомлюватися, так як звалить на себе непосильну для дівчини ношу.

Висновки

Вибір наручних годинників - не найпростіше завдання. Адже вони повинні бути не тільки якісними і зручними, але також стильними і красивими. У цих дивовижних механізмах є щось магічне і незрозуміле, адже стрілки на циферблаті немов змушують людей рухатися вперед разом з ними. Але якщо вибір буде зроблений вірно, але годинник будуть справно служити і приносити удачу володару, незалежно від того, на якій руці він його носить.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ