Головна : Новини

Які шарми підійдуть саме вам?

, 00:21
0 272

Шарми для браслетів

Сучасні жінки, прагнуть завжди виглядати добре і стильно, в будь-якій ситуації. І підбір аксесуарів, один з найважливіших процесів при складанні повного образу. Останнім часом великою популярністю користуються браслети з різноманітними Шарм. До речі, придбати їх можна в інтернет-магазині https://pandora.net.ua/sharmy-pandora/.

Шарми для браслетів

Як відомо слово «шарм» походить від англійського слова і позначає - "чарівність". Такі підвіски дуже унікальні тим, що їх можна вішати як на ланцюжок, так і на браслет.

Відомо, що люди, які носили такі Шарми з дорогоцінних каменів в стародавньому Вавилоні, вважалися авторитетними, багатими і ставилися до елітного суспільству того часу.

Шарми додадуть будь-якому браслету оригінальності і особливого стилю. Так як комбінувати і змінювати їх можна на будь-який смак. Найпопулярнішими, вважаються срібні Шарми для браслетів.
Такі елементи прикраси бувають двох видів:

 1. у вигляді намистин, прикрашених візерунком, камінням або іншими декоративними елементами;
 2. у вигляді підвісок.

З давніх часів Шарми для браслетів вважаються носіями прихованої інформації про власника, а також намистини різних форм, символізують бажання, мрію або символ-талісман:

 • любов - шарм, в формі серця;
 • слава і популярність, намистина або підвіска з зірками;
 • довголіття - шарм у вигляді яблука;
 • надія і щирість - намистини у формі сніжинок;
 • мудрість - це сова.

І інші форми і фігури, які можуть мати особливе значення для господаря браслета.

Не існує чітких правил про те, як правильно підібрати шарм і який саме вибрати для себе, тут важливіше політ фантазії і креатив, безпосередньо власника такого браслета.

З чого почати?

У момент придбання такого прикраси, в першу чергу дуже важливо правильно підібрати браслет під шарм. Він повинен бути за розміром руки, не надто широким - щоб не зіскочив, але і при цьому не дуже вузьким, щоб не передавлює руку власника.

Також важливо підібрати браслет за розміром, що підходить до отворів в Шарм, і згодом, при покупці наступних підвісок, не виникне ситуації, коли шарм можна надіти на браслет.

Після придбання браслета, покупка Шарм - це величезне задоволення для дівчат. На сьогоднішній день, на ринку представлено безліч різноманітних колекцій і варіантів.

Як вибрати відповідний шарм?

Особливою популярністю користуються підвіски з різними фігурками: балерин, ведмежат, сонечок і т.д.

Формені намистини у вигляді милих тварин або цікавих елементів, наприклад корони можуть порадувати модницю своєю оригінальністю і незвичайним зовнішнім виглядом.

Шарми, прикрашені камінням, підійдуть для особливого випадку, тому дівчата, такі підвіски на свій браслет надягають не завжди.

Переваги браслетів з Шармами

Такі браслети все більше і більше популярні серед жінок різного віку, тому і колекції стають все більше і яскравіше. Перевагами таких браслетів можна назвати:

 1. Абсолютно різний дизайн і часте оновлення колекцій, що дає можливість придбати оригінальний шарм для свого браслета.
 2. Висока якість всіх елементів: застібок і кріплень, каменів і суцільного виробу.
 3. Так як шарм не кріпляться до браслету, з легкістю можна замінити будь-який шарм або ж змінити відразу весь набір.
 4. Приємні ціни. Ціни такого виду прикрас на ринку дуже доступні.
 5. Прекрасний подарунок. Браслет з Шарм або додатковий шарм, підібраний виходячи з бажань і смаків, зможе стати відмінним подарунком і подарувати яскраві емоції. Вибираючи Шарми для себе або в подарунок, завжди можна знайти оригінальне, якісне і красиве прикраса.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ