здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Основні переваги мікропозик

Листопад 22 2018

мікропозикаУ нинішній час в Україні набирають популярності мікропозики, так звані «швидкі кредити», які можуть видаватися навіть людям з поганою кредитною історією. Дана послуга діє на всій території країни, навіть в малонаселених пунктах. З першого погляду мікрокредити нагадують банківські позики, правда, з більш вираженими перевагами. Мікропозиками займаються відповідні компанії, і головне, що необхідно зробити позичальникові, це правильно вибрати цю компанію. А як це зробити нам розповість співробітник компанії credits-online.com.ua, в якій безпосередньо можна оформити кредит без довідки про доходи в онлайн режимі.

Як вибрати мікрофінансову організацію?

В першу чергу слід звертати увагу на можливість онлайн-оформлення кредиту. Це займе найменшу кількість часу і може бути зроблено за допомогою інтернету, без відправлення в пункт компанії. Велика частина організацій намагається звести до мінімуму паперову тяганину, і, в зв'язку з цим, для договору про мікрокредит досить надати лише паспорт.

Одна з головних переваг мікропозик - доступність для різних категорій громадян. Швидкий кредит мають право взяти і студенти, і пенсіонери, і інші верстви населення.

Людям, що бажають скористатися послугою «кредиту на тиждень», варто також вибирати компанію, яка не розглядає кредитну історію і щомісячний дохід громадянина, роблячи отримання позики можливим для осіб з непостійним заробітком і подібним.

Одним з пунктів, за якими позичальники вибирають МФО-компанії, є процентна ставка. Варто зазначити, що у мікропозик вона досить висока в річному обчисленні, проте, враховуючи терміни, на які береться кредит, кінцевий відсоток стає досить невеликим. Правда, варто все-таки звернути увагу на відсутність комісій і штрафів за прострочення позики. Велика частина позикодавців ставить такі умови.

В даний час велику популярність має маленьке фінансування невеликих підприємств в зв'язку з тим, що вони не здатні довести свою платоспроможність.

Вирішивши оформити позику, клієнт отримує інформацію про процентну ставку, переплату, мінімальному внеску. Залежно від компанії, що надає цю послугу, виплата по кредиту може відбуватися і в кінці терміну, і кожен місяць або тиждень.

Таким чином, одним з головних і беззаперечних переваг швидкого кредиту є відсутність збору документів. Для подачі заяви необхідний тільки паспорт. Розгляд заявки відбувається за 10-15 хвилин. Відсутність перегляду кредитної історії клієнта дає можливість взяти кредит навіть тим людям, у кого вона не дуже хороша.

Висновки

При виборі МФО компанії в першу чергу варто дивитися на можливість онлайн-кредитування. Будь-яка компанія намагається скоротити терміни видачі позики для зручності своїх позичальників. Наступний пункт - організації, що не розглядають щомісячний дохід громадянина. Потім - процентна ставка, комісії, штрафи за прострочення.

← Як обрати гарнітур для... Рафтинг: Що потрібно знати? 
Переглядів: 109
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен