Головна : Новини

Основні переваги мікропозик

, 18:45
0 649

мікропозикаУ нинішній час в Україні набирають популярності мікропозики, так звані «швидкі кредити», які можуть видаватися навіть людям з поганою кредитною історією. Дана послуга діє на всій території країни, навіть в малонаселених пунктах. З першого погляду мікрокредити нагадують банківські позики, правда, з більш вираженими перевагами. Мікропозиками займаються відповідні компанії, і головне, що необхідно зробити позичальникові, це правильно вибрати цю компанію. А як це зробити нам розповість співробітник компанії credits-online.com.ua, в якій безпосередньо можна оформити кредит без довідки про доходи в онлайн режимі.

Як вибрати мікрофінансову організацію?

В першу чергу слід звертати увагу на можливість онлайн-оформлення кредиту. Це займе найменшу кількість часу і може бути зроблено за допомогою інтернету, без відправлення в пункт компанії. Велика частина організацій намагається звести до мінімуму паперову тяганину, і, в зв'язку з цим, для договору про мікрокредит досить надати лише паспорт.

Одна з головних переваг мікропозик - доступність для різних категорій громадян. Швидкий кредит мають право взяти і студенти, і пенсіонери, і інші верстви населення.

Людям, що бажають скористатися послугою «кредиту на тиждень», варто також вибирати компанію, яка не розглядає кредитну історію і щомісячний дохід громадянина, роблячи отримання позики можливим для осіб з непостійним заробітком і подібним.

Одним з пунктів, за якими позичальники вибирають МФО-компанії, є процентна ставка. Варто зазначити, що у мікропозик вона досить висока в річному обчисленні, проте, враховуючи терміни, на які береться кредит, кінцевий відсоток стає досить невеликим. Правда, варто все-таки звернути увагу на відсутність комісій і штрафів за прострочення позики. Велика частина позикодавців ставить такі умови.

В даний час велику популярність має маленьке фінансування невеликих підприємств в зв'язку з тим, що вони не здатні довести свою платоспроможність.

Вирішивши оформити позику, клієнт отримує інформацію про процентну ставку, переплату, мінімальному внеску. Залежно від компанії, що надає цю послугу, виплата по кредиту може відбуватися і в кінці терміну, і кожен місяць або тиждень.

Таким чином, одним з головних і беззаперечних переваг швидкого кредиту є відсутність збору документів. Для подачі заяви необхідний тільки паспорт. Розгляд заявки відбувається за 10-15 хвилин. Відсутність перегляду кредитної історії клієнта дає можливість взяти кредит навіть тим людям, у кого вона не дуже хороша.

Висновки

При виборі МФО компанії в першу чергу варто дивитися на можливість онлайн-кредитування. Будь-яка компанія намагається скоротити терміни видачі позики для зручності своїх позичальників. Наступний пункт - організації, що не розглядають щомісячний дохід громадянина. Потім - процентна ставка, комісії, штрафи за прострочення.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ