здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Рафтинг: Що потрібно знати?

Листопад 22 2018

Рафтинг Рафтинг - це незабутня пригода і боротьба з водною стихією, що доставляє неповторні відчуття, проте, рафтинг вимагає чіткого дотримання правил безпеки і наявності необхідного спорядження.

На сьогоднішній день організовується велика кількість рафтинг-турів, наприклад, рафтинг Львів, з урахуванням складності маршруту та рівня підготовки туристів, тому займатися сплавом по річці самостійно вкрай небезпечно.

Тільки при розвиненому почутті колективізму, концентрації всіх сил, суворої дисципліни і неукоснітельноом дотриманні вказівок інструктора рафтинг перетворюється в захоплюючу подорож.

Човни

Для сплаву по бурхливих річках часто використовуються сплавні катамарани - надувні двокорпусні судна з каркасом. Найбільш популярними для рафтингу вважаються дво- та чотиримісні катамарани, хоча зустрічаються також шести- і восьмимісні. Веслярі під час керування судном сидять або стоять на колінах на спеціально обладнаних для цього місцях, і такий стан значно підвищує стійкість катамарана.

Нерідко для сплаву використовуються каяки, що представляють собою різновид жорсткої нерозбірними байдарки: веслування відбувається за допомогою двулопастного весла, а верх судна закритий від попадання води. Закрите від попадання води посадочне місце весляра дозволяє здійснювати постановку човна в початкове положення з перевернутого стану (калааллісут переворот).

Рівні складності проходження траси

Всі річки, придатні для рафтингу, умовно розділені за рівнями складності проходження на 6 категорій. Для новачків доступні сплави по річках 1-ої і 2-ої категорії, які вважаються менш складними, а для 3-ї категорії вже буде потрібно певний досвід, а також фізична і технічна підготовка. До 4-ої і 5-ої категорії відносяться складні річки з сильною течією і довгою низкою порогів, які в змозі подолати тільки водники-професіонали.

Спорядження: Човен для рафтингу та засоби захисту

Де б не проходив маршрут і який би рівень складності у нього не було, кожен учасник сплаву на плоту по річці повинен з усією серйозністю підійти до вибору спорядження та човна. Конструкція човна для рафтингу повинна забезпечувати додаткову страховку від випадання за борт.

Але повністю виключити такий прикрий випадок, як і переворот рафта, неможливо, тому у кожного мандрівника повинні бути індивідуальні засоби захисту: рятувальний жилет, а також шолом. Можливо, є сенс задуматися про додаткову екіпіровку (гідрокостюм і зручне взуття).

Втім, найнадійнішим рятувальним засобом є сам човен для рафтингу. І якщо ви волею випадку опинилася за бортом, то перешкоди легше пройти, міцно утримуючись за рафт, ніж самосплавом.

← Основні переваги мікропозик Сплав по Дністру -... 
Переглядів: 96
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен