Головна : Новини

Сплав по Дністру - Незабутній відпочинок для кожного

, 14:13
0 381

сплав по дністру

Тепла весна, спекотне літо... Пора відправлятися у відпустку, виїжджати за місто і відпочивати на природі. Одним із варіантів захоплюючого відчочинку є сплав по Дністру. Велична річка зачарує кожного! Тихий сплеск води, спів птахів, травертинові скелі, обривисті берега, непрохідні зарості чагарників.

Чому варто вибрати відпочинок на Дністрі?

Сплави по Дністру - це чудова ідея для сімейного відпочинку, корпоративних турів, дружніх вилазок. Річка спокійна, без крутих порогів і перешкод. Вони підійдуть навіть тим, хто ніколи не тримав весло в руках.

Перед виходом на воду досвідчені інструктори проведуть інструктаж з правил безпеки, преподадут основні правила рафтингу. У програмах таких турів: захоплюючі сплави, колоритні екскурсії, посиденьки біля багаття з новими друзями, риболовля, збирання трав і ягід, веселі розваги.

Під час сплаву по Дністровському каньйону можна зупинитись біля руїн Раковецького замку, який був зведений в 17 столітті, витримав облогу козаків, штурм татарів, до наших часів збереглася тільки вежа північно-західної стіни замку.

У Литячах можна подивитись грот монаха-відлюдника. Каплиця в скелі недобудована, по місцевим розповідям, в печеру зайшла жінка, а в давні часи в святі місця вхожі були тільки чоловіки, все сокири затупились, камені посипалися, і робота зупинилася.

У Берем'янському каньйоні можна зійти на Червону гору, 150 м над рівнем Дністра. Гора так розташована, що навіть взимку сніг лежить тут не більше двох днів, обривисті берега затримують вітер і не випускають тепло. Чому гора Червона? Колись давно на цих схилах турецько-татарське військо порубало селян, і вся гора забарвилася кров'ю. У археологів, звичайно ж, інша версія.

У вершини каньйону можна зупинитись в Заліщиках. Місто славиться своїм незвичайним кліматом. В Австро-Угорські часи Заліщики були модним курортом. У садибі Бруницьких ростуть рідкісні для наших країв дерева: японська софора, гінкго, бундук канадський, тюльпанове дерево. Подивимося садибу Потоцьких, католицький костел, старий православний скит. Цікаві екскурсії до Червоноградського замку, в Жванецький, Хотинську фортеці, в Кам'янець-Подільський, Бучач, Коропець, Чертков.

Висновки

Такий відпочинок, як сплав по Дністровському каньйону запам'ятається вам надовго і скоріше за все наступного року ви знову повернетесь сюди, щоб насолодитись незабутньою красою первозданної природи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ