Головна : Новини

Сплави по річках України

, 18:31
0 410

сплав по дніструРафтинг - це вже давно не загадкове іноземне слово, а улюблений вид відпочинку багатьох активних людей. Cплав по Дністру, Пруту, черемошу та інших річках України дарують море адреналінових вражень, які можна зберегти не тільки в пам'яті, але і на фото або відео.

Це спортивна розвага, яка у нас в країні доступна як для новачків, так і для вже досвідчених підкорювачів порогів. Початківці можуть познайомитися з порівняно спокійними річками, наприклад, Дністер, а досвідченим рафтерам відмінно підійдуть тури в Карпатах. В обох випадках можна буде сповна насолодитися первозданною природою нашої чудової країни.

Сплави по річках України це:

  • Доступний відпочинок - на рафтинг можна відправлятися всією сім'єю, навіть сьогодні, під час кризи. Є величезна різноманітність турів, і ціни кожного цілком розумні.
  • Активний відпочинок, який не потребує спецпідготовки - навіть новачок в світі рафтингу зможе підкорити пороги, причому з першої спроби. Практичні навички сплаву вигострюються дуже швидко - варто сісти в байдарку або катамаран, і ви почнете насолоджуватися підкоренням трас.
  • Безпечний відпочинок - досить дотримуватися ряду правил, і рафтинг принесе тільки задоволення. З технікою поведінки на воді вас ознайомить інструктор - ви побачите, в ній немає нічого складного.
  • Легкий відпочинок - звичайно, доведеться трохи попрацювати веслом і намокнути, але зате які враження ви отримаєте! Відчуваючи невелику втому ввечері, біля багаття, ви будете собою пишатися.
  • Відпочинок на воді, на найсучасніших плавзасобах. Сучасні катамарани і байдарки завжди у відмінному стані.

Річки України відмінно підходять для сплавів

Наша улюблена країна мало не створена для рафтингу - акваторій багато, причому різноманітних і розташованих в мальовничих куточках природи. Якщо хочете просто спробувати свої сили, сплави по Сейму або Десні будуть відмінним вибором. Спокійний перебіг забезпечує ідеальні умови для знайомства з магією рафтингу. Якщо збираєтеся випробувати себе на міцність на крутих порогах, підійдуть Південний Буг, Черемош та інші гірські річки Карпат. Тури можуть бути самої різної тривалості, інтенсивності, складності - вам потрібно тільки вибрати за своїм бажанням.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ