загрузка...
Головна : Новини

Гідроізоляційні матеріали Kerakoll

, 15:32
0 198

Aquastop FlexКомпанія Kerakoll є визнаним лідером у вупуску будівельних та гідроізоляційних матеріалів, які забезпечують водонепроникність в приміщеннях з підвищеною вологістю (наприклад, басейнів в спортивних комплексах). Далі, поговоримо про основні переваги будівельних сумішей для гідроізоляції Kerakoll, а розповість нам про них співробітник інтернет-магазину https://rdstroy.by/katalog/dekorativnaya-fuga-kerakoll/gidroizolyacziya/, в якому їх безпосередньо можна придбати.

Aquastop Flex - один з високотехнологічних продуктів для герметизації підстав чаш. Суміш призначена для гідроізоляції підстав басейнів і будівель, в т. ч. старих підлогових покриттів і монолітних конструкцій з бетону. Покриття покликане захистити підставу від згубного впливу вологи.

Склад являє собою ізоляцію, що випускається у вигляді комплекту з 2-х інгредієнтів - рідкого латексу і сухої суміші. Гідроізоляція проводиться на базі цементу, тому її застосування не обмежується внутрішніми роботами. Її експлуатація можлива і на вулиці.

Гідроізоляція Aquastop Flex використовується для захисту поверхні фундаменту, цоколя, в басейнах, ванних, душових, резервуарах з водою, підвалах, на терасах, балконах, в т.ч. перед укладанням керамічної плитки і «плитка на плитку». Склад застосуємо в контакті з питною водою.

Переваги гідроізоляції басейнів Aquastop Flex

Підготовка фундаменту басейну гідроізоляцією Aquastop Flex KERAKOLL має наступні переваги:

  • висока адгезія до основ з будь-яким ступенем поглинання;
  • високий рівень відповідності з екосовместімимі мінеральними клеями лінії Н40 Есо;
  • підвищена оброблюваність;
  • використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт для обробки підлоги і стін.

Для приготування складу Aquastop Flex необхідно розбавити в латексі суху суміш. У ємність виливається латекс і в нього поступово додається сухі інгредієнти. При цьому необхідно перемішувати складу за допомогою промислового міксера або дриля. Розчин витримується 2-3 хвилини, знову перемішується і його можна використовувати за призначенням. Поверхня перед нанесенням зволожується водою з пульверизатора.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ