Головна : Новини

Переваги лікування в наркологічній клініці

, 17:53
0 152

лікування наркоманії

Дуже часто від наркозалежних можна почути, що вони в будь-який момент можуть відмовитися від вживання наркотичних речовин. На жаль, це небезпечна помилка. Наркоман переоцінює свої сили, а члени сім'ї вірять йому, відкладають лікування наркозалежності та втрачають дорогоцінний час.

Терпіти ломку в домашніх умовах небезпечно

Вживання наркотиків викликає глибокі зміни у внутрішніх органах і серйозні психічні відхилення. Справитися з цим самостійно практично неможливо, необхідно лікування наркоманії в спеціалізованій установі (наприклад, в Одесі - це клініка «Доктор Благо»: doctorblago.com.ua).

Відмова від прийому наркотиків призводить до появи абстинентного синдрому (в просторіччі «ломка») - фізичним мукам: виникають сильні болі в м'язах і кістках, нудота, блювота, озноб, запаморочення, безсоння.

Якщо наркозалежний перестає приймати наркотик, поява абстинентного синдрому неминуче. Спроби витерпіти його самостійно в домашніх умовах найчастіше закінчуються невдачею. Наркозалежний не витримує страждань і, щоб припинити їх, приймає нову дозу. В особливо важких випадках, «ломка» може привести до летального результату.

В умовах клініки цей ризик виключається, а сам процес «ломки» протікає набагато легше. Пацієнту вводяться спеціальні препарати, що полегшують його страждання.

Кваліфікована допомога в лікуванні наркозалежності

Тільки наркологічна клініка може забезпечити повне відновлення фізичного та психічного здоров'я наркомана. В умовах стаціонару проводиться:

  • глибоке обстеження для виявлення всіх проблем зі здоров'ям;
  • детоксикація організму;
  • анонімне лікування наркоманів;
  • психологічна реабілітація.

Пацієнти цілодобово перебувають під наглядом лікарів, ймовірність зриву виключена. У разі кризи негайно буде надано медичну та психологічну допомогу.

Важливу роль в процесі лікування грає той факт, що пацієнт не залишається один на один зі своєю проблемою, а, навпаки, бачить, як інші наркомани успішно борються із залежністю і перемагають її. Ці позитивні приклади надихають, додають впевненості у своїх силах, і наркозалежний швидше повертається до повноцінного життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ