здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Хто такі соціопати?

Грудень 06 2018

соціопатЗа офіційним визначенням, соціопатія - це розлад людської особистості, яке проявляється в ігноруванні соціальних норм, агресивності, крайньої імпульсивності, неможливості підтримувати нормальні міжособистісні зв'язки. Протягом століть дане явище носило найрізноманітніші назви і мало різні визначення - психіатри та психологи і зараз сперечаються про точному значенні слова «соціопат», про те, кого вважати соціопатом і як цей термін співвідноситься з іншими, наприклад «психопат». Більш детально, про це написано в статті "Кто такой социопат".

Психопат або соціопат?

Зокрема, існує точка зору, що слово «психопат» як діагноз застаріло і / або є занадто розпливчасті, що увібрали в себе надто багато порушень людської психіки (хтось включає сюди практично всі існуючі психічні захворювання). І якщо для побутового Соціопат - основні чертиупотребленія це слово цілком згодиться, деякі представники медичної спільноти дотримуються думки, що не варто вживати термін «психопат» і краще замінювати його більш конкретними назвами, в тому числі «соціопат». Інші ж фахівці вважають визначення социопата занадто обтічним і пропонують додатково звузити його. Не вдаючись в ці нетрі, пропонуємо використовувати для даного в самому початку статті визначення саме терміни «соціопат» і «соціопатія». Розгляне загальну характеристику тих, кого можна зарахувати до соціопат, і їх відмінні риси.

Які бувають соціопати?

В основному фахівці згодні, що всіх соціопат можна розділити на два типи. Латентні, або пасивні, можуть довгий час повністю зберігати нормальну поведінку і відносини з людьми, керуючись при цьому впливом сильних особистостей, релігії або громадських норм. Особливості, властиві цьому типу особистості, про які ми будемо говорити нижче, вони компенсують саме проходженням якомусь зовнішньому авторитету. У свою чергу, активні соціопати при знаходженні в соціумі вміло маскуються, виправдовуючи очікування оточуючих, але як тільки опиняються поза оціночної системи, відкидають всі нав'язані табу. Саме тому такі люди з легкістю можуть здійснювати кримінальні дії або неадекватні з точки зору звичайної людини вчинки.

Відмінні риси соціопата

Справа в тому, що характерною рисою соціопат є те, що вони не вміють співпереживати, співчувати, переживати почуття провини і прихильності (і це одна з рис, що якісно відрізняє їх від мізантропів, Ознаки соціопатовкоторие не люблять людське суспільство як таке, але при цьому не володіють психічними розладами). За це «властивість» часом соціопат визначають як людей, у яких клінічно відсутня совість (і це вважається одним з головних ознак соціопат). Однак також їм не доступні зовсім або доступні в спотвореному і / або обмеженому прояві любов, дружба і ін.

Як правило, на першому місці у соціопат стоять власні бажання, внаслідок чого в деяких джерелах їм приписують необов'язковість - подібні люди звикли бути обов'язковими тільки перед собою, а почуття і потреби інших їх просто не хвилюють. Багато соціопати конфліктні і легко стають агресивними, особливо якщо не можуть відразу отримати бажане. «Не хочеш по-хорошому, буде по-поганому, силою, але буде» - такий принцип приймають для себе деякі з них.

Соціопати і суспільство

З іншого боку, зазвичай соціопати відмінно маскуються під «нормальних» - без проблем зав'язують знайомства, не цураються і навіть тягнуться до суспільства. Такі люди виглядають досить привабливими, привертають до себе увагу. Однак не варто обманюватися - це всього лише маска, яку вони одягають так само швидко, як і знімають.

Як правило, соціопати чудово брешуть, тому на них не діють ті бар'єри, які роблять брехня психологічно незручною для інших людей (в першу чергу такі бар'єри пов'язані з совістю і почуттям провини, а, як ми пам'ятаємо, соціопати цим не страждають). Часто вони взагалі з презирством ставляться до оточуючих (і це ще одна причина, чому героям нашої розповіді легко брехати). І треба зауважити, що в деяких випадках у них є право на те, щоб дивитися на інших зверхньо, - у багатьох інтелект як мінімум вище середнього.

Соціопати в більшості своїй в принципі вважають себе ідеальними і непогрішимими і люблять, коли інші приділяють цьому належну увагу, тобто роблять їм компліменти, хвалять або лестять. Як і багато хто з нас, соціопати не люблять критику, але, на відміну від багатьох з нас, сприймають її дуже погано, в тому числі можуть проявляти агресію, оскільки вважають себе ідеальними і не соромляться використовувати силу.

← Переваги лікування в... Вбудовані духові шафи: Що... 
Переглядів: 107
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен