здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Кіберіс - сервіс лікування за стандартами за допомогою штучного інтелекту

Грудень 11 2018

кіберісТема медичного штучного інтелекту (ІІ) останнім часом регулярно обговорюється в новинах. Але до цього моменту досягнення ІІ в медицині хоч і були суттєвими, але, по-здебільшого, не виходили за межі розшифровки знімків і постановки кількох діагнозів. Ні про яке універсальному підході мови не йшло - нейромережі на це не здатні.

Однак командою російських розробників був створена система Кіберіс - такий собі синтетичний доктор. Вона здатна до необмеженого самонавчання і є універсальною - тобто один і той же розум може і опитувати, і ставити діагноз, і підбирати різне лікування, і вчитися на результатах лікування та багато іншого.

Протягом останніх років Кіберіс сформувала частковий аналог лікарського мислення і зробила прорив - навчилася підбирати завершені комбінації терапії та діагностики.

Як це працює?

Був створений онлайн сервіс "лікування за стандартами", доступний на будь-яких пристроях всім бажаючим.

Оскільки практичних даних поки мало, за основу було взято близько 1500 офіційних стандартів лікування та клінічних рекомендацій МОЗ РФ (які також є на сайті в інтерактивній формі), які повинні використовуватися у всіх мед. установах. А також інструкції 25000 ліків. Звичайно, для багатьох захворювань стандартів лікування немає, проте найбільш популярні патології були покриті.

В результаті Кіберіс розпізнає проблему, вибирає для неї найбільш підходящі стандарти лікування, а потім на підставі всіх обраних симптомів, діагнозів, стандартів, аналізів та інших введених даних пропонує оптимальну комбінацію ліків. А також необхідні консультації лікарів, методи лабораторної та інструментальної діагностики і немедикаментозні методи лікування.
Причому лікування підбирається з урахуванням протипоказань і небезпечних взаємодій ліків (використовується розумна перевірка взаємодій).

Що важливо, на сайті також присутні близько 50000 описів діючих речовин, ліків, діагнозів, і стандартів лікування (яке буває складно знайти для конкретної проблеми), пов'язаних воєдино. Більше не треба нічого вишукувати по закутках інтернету - все в одному місці і об'єднано швидким пошуком.

У чому заключається технічна новизна?

Кіберіс є першим у своєму роді універсальним ІІ. Це означає, що один і той же розум здатний виконувати різні завдання одночасно, використовуючи всю інформацію в сукупності. Така багатозадачність стала можливою завдяки принципово новому підходу до побудови ІІ - асоціативному нейропошуку, завдяки якому Кіберіс може розуміти сенс і формувати асоціації і поняття.

Якщо не вдаватися в технічні подробиці (по ним буде опублікована окрема наукова стаття), то цей нейропошук є наступним етапом розвитку ІІ, виконуючим головні недоліки нейронних мереж та інших алгоритмів - однозадачність і переонавчання. І, заодно, що перевершує нейромережі по швидкості навчання на кілька порядків.

Розвиток Кіберіс

Наступним кроком стане інтерактивна карта пацієнта за стандартами МОЗ, всі дані якої будуть заповнюватися практично миттєво за допомогою ІІ. А в потрібних полях ІІ буде підказувати, ніж можна заповнити. Загалом, паперова робота буде в минулому.

Висновок

Природно, що в цій системі далеко до лікаря, та й доробок в ній потрібно ще значна кількість. Наприклад, вона поки не вміє розпізнавати послуги в клінічних рекомендаціях, та й препарати там визначаються не завжди. Крім того в системі поки мало даних, що позначається на якості роботи ІІ.

Однак якщо у пацієнта є значна кількість патологій, то Кіберіс допоможе лікарю призначити безпечне лікування і діагностику з урахуванням величезної кількості чинників, які лікар просто не здатний врахувати в сукупності.

Якщо у вас є пропозиції щодо співпраці або впровадження Кіберіс в клініки, зв'язуйтеся з командою розробників через kiberis.ru.

← Переваги вязаного одягу Що таке топпер і як його... 
Переглядів: 158
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен