Головна : Новини

Новорічний корпоратив: Що потрібно знати?

, 16:09
0 600

корпоратив новорічнийНоворічний корпоратив грає велику роль в житті колективу, оскільки завдяки йому кожен співробітник починає відчувати себе невід'ємною частинкою колективу. Чітко сплановане новорічне свято формує і підтримує корпоративну культуру. Що немало важливо при появі нових співробітників в робочому колективі. В цілому новорічний корпоратив - це свято, яке створює позитивне ставлення до життя. Оскільки більшість людей розуміють, що під час святкування Нового року не можна бути похмурими та триматися особняком, порушуючи загальний радісний настрій.

Новорічний корпоратив на замітку всім директорам компаній

Сьогодні для керівників компаній новорічний корпоратив і тімбілдінг є одними з інструментів побудови ефективної команди. До речі, якщо ваша компанія планує влаштувати своїм співробітникам незабутнє новорічне свято, то його організацію краще довірити професіоналам, наприклад, в Києві це компанія "SAL-show": http://salshow.kiev.ua/uslugi/novogodnie-korporativyi/.

Важливо пам'ятати, що новорічний корпоратив організовується з метою не тільки розважити колег, а й привнести в колектив якесь єднання, що сприяє передачі корпоративних цінностей, більшого згуртуванню в рішенні загальних задач компанії, натхненню співробітників на нові ідеї, об'єднання колег різних офісів в єдину команду, подолання існуючого розбіжності. Чітко сформульовані цілі заходу допоможуть розробити новорічний сценарій і вибрати потрібну форму його проведення.

Основними завданнями новорічного корпоративу є:

  1. формування корпоративної культури, шляхом залучення співробітників до значних цінностей компанії, до стилю спілкування між колегами, до усвідомлення сформованого між людьми поведінки в даній компанії;
  2. виховання у співробітників «правильного» поведінки.

Проводяться корпоративні святкування Нового року найчастіше в останній робочий день перед новорічними вихідними, але бувають випадки, коли зустріч співробітників компанії проводиться після самого свята. При виборі місця проведення новорічного корпоративу враховуються не тільки побажання співробітників, але і його масштаб, мета святкування.

Робочий колектив на чолі з начальником можуть відзначати новий рік в офісі, клубі, парку, розважальному центрі, ресторані. Правильно підібраний сценарій новорічного корпоративу не перетворить святкування в застільні посиденьки закінчуються з'ясуванням відносин, а зробить новорічне свято, частиною корпоративної політики компанії, формуючи корпоративну культуру у співробітників.

Керівники відмінно знають реальну користь, яку приносять добре організовані новорічні корпоративні заходи і тому намагаються домогтися стовідсоткової відвідуваності таких заходів співробітниками компанії. Такі корпоративи сприяють якнайшвидшої адаптації новоспечених співробітників, згуртуванню колективу, а також виступають нематеріальним способом мотивації фахівців.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ