Головна : Новини

Навіщо дитині брязкальце: користь першої іграшки

, 16:22
0 696

Брязкальце Брязкальце - це зазвичай перша іграшка, яку батьки чи бабусі з дідусями дарують новонародженій дитині. І це дуже правильно!

На думку фахівців з розвитку, погремушки є дуже корисними, адже стимулюють зоровий, тактильний та аудиальний розвиток, велику й дрібну моторику, а також вчать дитину мислити логічно.

Від народження і до двох місяців

Приблизно у віці 4 тижнів дитина вже може досить довго дивитися на яскраву іграшку в руках мами чи тата. Шум, який видає іграшка, додатково залучає карапуза, змушуючи його стежити очима за її переміщенням. Це дуже корисно для розвитку зору у немовляти!

Від 2 до 6 місяців

Хлопчики і дівчатка вже просто лежать і розглядають брязкальця, що їх цікавлять, а тягнуться до іграшок, хочуть їх спробувати на смак та намагаються схопити. Брязкальця для малюків даної вікової групи мають бути не дуже важкими і великими, вони повинні легко поміщатися в маленькій ручці.

Краще відразу купити декілька іграшок, які будуть відрізнятися за формою і кольором. Розташувати іграшки потрібно так, щоб цікавий дослідник навколишнього світу міг їх спочатку розглядати, а потім і дотягнутися.

З самого початку дитина буде лише розглядати фігурки, а лише потім - зачіпати їх ніжками або ручками, при чому випадково. Звуки, які видають іграшки, повинні бути не дуже гучними, щоб дитина не лякалася її кожного разу.

Від 6 до 12 місяців

Дитина в цьому віці вже вміє відмінно утримувати брязкальця. Купувати їх можна досить часто, адже для розвитку маленького дослідника це дуже важливо. Кращими варіантами будуть іграшки з декількома різновидами фактур. Пробуючи нову іграшку своєю ручкою, дитина буде отримувати такі важливі для цього віку тактильні відчуття, необхідні для розвитку та стимуляції розумових процесів.

Після 1 року більшість брязкалець втратять свою актуальність. Залишаться лише найулюбленіші з них. Але це зовсім не означає, що вони не потрібні!

Висновки

Як бачите такі примітивні іграшкі, як брязкальця, грають вагому роль у розвитку дитини, тому купуйте їх для своїх малюків і чим побільше.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ