Головна : Новини

Розумний годинник Casio Outdoor Watch

, 18:42
0 611

Розумний годинник Casio Outdoor WatchВідразу, навіть з назви цього гаджета, впадає в око те, що Casio випускає розумні годинники в самому просунутому сегменті годинників для активного відпочинку. Casio Outdoor Watch нагадують популярну серед мандрівників серію Pro Trek, моделі якої оснащені висотоміром, барометром, компасом і термометром.

На основний презентаційної зображенні новинка Casio WSD-F10 показує на своєму дисплеї графік зміни висоти, що й раніше вміли (хоча і не в такий крутий візуальної реалізації) годинник серії Pro Trek, наприклад візуально схожий на новинку - PRG-270-4ER.

Далі, ми розглянемо основні можливості, реалізовані в першому Smart-годиннику Casio WSD-F10, а розповість нам про них спіробітник інтернет-магазину "Цитрус": https://www.citrus.ua/smart-chasy/brand-casio/, в якому безпосередньо можна купити розумний годинник даного бренду.

Основні характеристики смарт годинника Casio Smart Outdoor Watch:

  1. У годиннику використаний сенсорний TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 320 на 300 пікселів. Як і у більшості розумних годин, в годиннику Casio тепер можна буде міняти візуалізацію відображення інформації на основному дисплеї. За основу взято кілька популярних рішень, які вже були використані в дизайні різних годинників Casio. Наприклад, є дизайн дисплея, що нагадує одну з моделей Casio G-Shock Military. Є також і зовнішній вигляд, як у циферблата годинника Casio Edifice зі стрілками. Можна вибрати і звичний для фанатів Pro Trek дисплей. Є також і нові варіанти, які, впевнені, багатьом сподобаються набагато більше.
  2. Годинники створені на платформі Android Wear, тому можуть все, про що тільки могли мріяти фанати Casio. На дисплеї годинника можна буде бачити надходять і пропущені дзвінки, повідомлення, а також іншої функціонал телефону. Є в годинах і мікрофон, який необхідний для використання деяких функцій. Карта Google, відображення погоди на дисплеї, призначені в записнику смартфона зустрічі - все це тепер буде доступно на ваших улюблених наручних годинниках Casio!
  3. Функціонал для трекінгу, що дозволяє відстежувати пройдену відстань, буде корисний під час походів. Можливо також виставлення цільового відстані, яке сподобається тим, хто стежить за щодня пройденою відстанню. У режимі треккера є спеціальний додаток під назвою VievRanger. Це GPS-додаток, яке так довго чекали прихильники Casio і якого їм так не вистачало під час туристичних походів і подорожей. Є ще й додаток для відстеження зміни погоди на карті місцевості під назвою MyRadar, його корисність також складно переоцінити для мандрівника, як і GPS-додаток.
  4. У годиннику є і традиційні функції, які так дороги шанувальникам туристичних годинників Casio. Вони отримали нове круте оформлення, яке виглядає приголомшливо. Це відображення часу сходу і заходу сонця, воно представлено в годиннику максимально доступно. Є і класичні для Casio рибальські інструменти, які віднесені в окрему функціональну категорію Fishing. Це по-перше Tide Graph, тобто відображення рівня припливу-відпливу. У категорії риболовлі є окреме відображення атмосферного тиск і графік його зміни. Нарешті атмосферний тиск показується в міліметрах ртутного стовпа, а не в гектопаскалях. Втомилися, чесно кажучи, користувачі Casio в Україні від гектопаскалей. У цьому годиннику є і популярні функції Pro Trek: компас, висотомір.
  5. Велосипедисти, радійте! У Casio Smart Outdoor Watch є спеціальний додаток Runkeeper в розділі Cycling, яке вважатиме відстань, які ви проїхали на велосипеді і час, який на це витрачено.
  6. Крім того, що годинник моделі WSD-F10 можна нарешті назвати повноцінними Smart Watch від Casio, цей годинник мають ті переваги якими наділені багато годинників цього виробника. Цей годинник мають водонепроникність 5 BAR, що робить можливим плавання по поверхні прямо в них на руці. Мало хто розумні годинник інших виробників можуть цим похвалитися.
  7. У годиннику Casio Smart Outdoor Watch знайдено відмінне рішення для збільшення тривалості роботи без підзарядки. У повноцінному режимі роботи годинник може провести без підзарядки близько дня. Але годинник можна переводити в економний режим без зв'язку зі смартфоном і переходом дисплея в монохромний режим, в якому вони можуть провести цілий місяць.

Все це AndroidWear Smart Outdoor Watch WSD-F10 від Casio.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ