здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Підшивання від алкоголізму і його принцип

Грудень 20 2018

підшивка від алкоголюКодування з використанням методу хімічної блокади - це і є підшивка від алкоголізму, популярний спосіб лікування від алкогольної залежності. Під методом розуміється впровадження в важкодоступне місце спеціального препарату.

Цей препарат зазвичай є блокатором, що додає в кровоносну систему пацієнта спеціальну речовину. Терміни кодування різні, важливо заздалегідь з'ясувати, чи немає у хворого протипоказань до такого лікування.

Давайте ж розглянемо в чому заключається суть підшивки, а розповість нам про це співробітник клініки "Медлюкс": https://medlux-detox.com.ua/podshivka-ot-alkogolizma/, в якій її безпосередньо проводять в Києві.

Принцип підшивання від алкоголізму?

Підшивка від алкоголізму - дуже серйозна медична процедура, що проводиться тільки в медустановах. Наркологічна клініка No1 в Москві є одним з давно зарекомендували себе закладів подібного роду. У клініці створені умови для проведення операції і реанімаційним заходів, якщо такі будуть потрібні. Після процедури впровадження капсули з препаратом накладається операційний шов. Через сім днів шов необхідно зняти, для цього призначається повторний візит до лікаря.

У чому принцип дії ліки? Етиловий спирт, що входить до складу всіх алкогольних напоїв, в організмі розкладається на воду і вуглекислий газ з утворенням отруйних альдегідів. У звичайному житті ці речовини руйнуються за допомогою людського ферменту - альдегідоксидази. Медичний препарат-блокатор гальмує активність ферменту, тому виникає самоотруєння організму через накопичення альдегідів, від чого страждає функція головного мозку, серцево-судинна і дихальна система організму. Пацієнта сповіщають, що він може сильно постраждати після підшивки від отруєння, якщо буде як і раніше вживати алкоголь.

Плюси підшивки від алкоголізму:

  • В період дії вшитого препарату абсолютній більшості хворих вдається утримуватися від прийому алкоголю.
  • Підшивка від алкоголізму дозволяє одночасно використовувати психологічне кодування, що підсилює ефективність лікування.
  • Підшивка дозволять не відриватися від сімейного життя і роботи на довгий термін.
  • Підшивання знижує тягу до спиртного.

Пдготовка

Підготуватися до підшивці досить просто. Перед процедурою вшивання потрібно утримуватися від алкоголю п'ять-сім днів. Пацієнта обов'язково під розпис проінформують про можливі побічні дії та ускладнення. Хворому знадобитися підписати договір, в якому детально розписані можливі негативні наслідки від такого роду операції.

Як проводиться процедура підшивки?

Підшивка виконується в стерильних умовах. Спочатку роблять знеболення, потім виконується маленький розріз, в який ставиться капсула або таблетка. Імплант проштовхується в жирову тканину, потім рана зашивається. В кінці накладається стерильна пов'язка, перевіряється стан пацієнта.

← Розумний годинник Casio... Коли дитині точно потрібен... 
Переглядів: 122
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен