Головна : Новини

Підшивання від алкоголізму і його принцип

, 20:15
0 450

підшивка від алкоголюКодування з використанням методу хімічної блокади - це і є підшивка від алкоголізму, популярний спосіб лікування від алкогольної залежності. Під методом розуміється впровадження в важкодоступне місце спеціального препарату.

Цей препарат зазвичай є блокатором, що додає в кровоносну систему пацієнта спеціальну речовину. Терміни кодування різні, важливо заздалегідь з'ясувати, чи немає у хворого протипоказань до такого лікування.

Давайте ж розглянемо в чому заключається суть підшивки, а розповість нам про це співробітник клініки "Медлюкс": https://medlux-detox.com.ua/podshivka-ot-alkogolizma/, в якій її безпосередньо проводять в Києві.

Принцип підшивання від алкоголізму?

Підшивка від алкоголізму - дуже серйозна медична процедура, що проводиться тільки в медустановах. Наркологічна клініка No1 в Москві є одним з давно зарекомендували себе закладів подібного роду. У клініці створені умови для проведення операції і реанімаційним заходів, якщо такі будуть потрібні. Після процедури впровадження капсули з препаратом накладається операційний шов. Через сім днів шов необхідно зняти, для цього призначається повторний візит до лікаря.

У чому принцип дії ліки? Етиловий спирт, що входить до складу всіх алкогольних напоїв, в організмі розкладається на воду і вуглекислий газ з утворенням отруйних альдегідів. У звичайному житті ці речовини руйнуються за допомогою людського ферменту - альдегідоксидази. Медичний препарат-блокатор гальмує активність ферменту, тому виникає самоотруєння організму через накопичення альдегідів, від чого страждає функція головного мозку, серцево-судинна і дихальна система організму. Пацієнта сповіщають, що він може сильно постраждати після підшивки від отруєння, якщо буде як і раніше вживати алкоголь.

Плюси підшивки від алкоголізму:

  • В період дії вшитого препарату абсолютній більшості хворих вдається утримуватися від прийому алкоголю.
  • Підшивка від алкоголізму дозволяє одночасно використовувати психологічне кодування, що підсилює ефективність лікування.
  • Підшивка дозволять не відриватися від сімейного життя і роботи на довгий термін.
  • Підшивання знижує тягу до спиртного.

Пдготовка

Підготуватися до підшивці досить просто. Перед процедурою вшивання потрібно утримуватися від алкоголю п'ять-сім днів. Пацієнта обов'язково під розпис проінформують про можливі побічні дії та ускладнення. Хворому знадобитися підписати договір, в якому детально розписані можливі негативні наслідки від такого роду операції.

Як проводиться процедура підшивки?

Підшивка виконується в стерильних умовах. Спочатку роблять знеболення, потім виконується маленький розріз, в який ставиться капсула або таблетка. Імплант проштовхується в жирову тканину, потім рана зашивається. В кінці накладається стерильна пов'язка, перевіряється стан пацієнта.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ