Головна : Новини

Російські мультфільми

, 19:12
0 824

Сучасна мультиплікація практично повністю відійшла від своїх класичних витоків навіть у Росії, на території якої при РадянськомуСоюзі, успішно функціонувала одна з найбільш потужних і розвинених у світі мультиплікаційних баз. Мультики, виконані за такою популярною раніше мальованої ("Малюк і Карлсон", "Мауглі", "Простоквашино") і пластилінової ("Пластилінова ворона", "Падав торішній сніг") технології практично не мають аналогів в сучасності. Тим не менш, ця відлузь кінематографа в Росії успішно розвивається, нехай і з використанням передових анімаційних, цифрових 3-D технологій. У цій статті постараємося згадати найбільш популярні   останніх років.

1. "Маша і ведмідь". Напевно, найбільш популярний, як серед дитячої аудиторії, так і серед дорослих, анімаційнії мультсеріал. У центрі сюжету незвичайна дружба маленькою, моторної і вкрай шкідливою дівчинки Маші і у всіх сенсах позитивного героя Мишки.

2. Серія, присвячена трьом легендарним богатирям Русі: Іллі Муромця, Добриню Микитовича та Альоші Поповичу. Включає чотири мультфільму: "Альоша Попович і Тугарин Змій", "Добріня Микитич та Змій Горинич "," Ілля Муромець і Соловей Розбійник "і" Три богатирі та Шамаханська цариця ".

3. "Зоряні собаки: Білка і Стрілка". Розповідь про подорож у космос двох легендарних собак.

4. Навчальні мультики для самих маленьких "Лунтик", "Смішарики".

5." Іван Царевич та Сірий Вовк ". Історія про пригоди двох персонажів у знаменитому Тридев'ятому царстві.

6. "Снігова королева". Сучасна інтерпретація старої доброї казки Андерсена про вічну боротьбу добра (Герда) і зла (Снігова королева).

7. "Аліса знає, що робити!". Мультсеріал про далеке майбутнє, головною героїнею якого є відома всім радянським дітям Аліса Селезньова.

За матеріалами Megogo.net

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ