здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Мальований мультфільм

Серпень 16 2014

Мультиплікаційна техніка на основі двомірного малюнка, це одна з перших технологі створення ілюзії руху об'єктів, яка в кінцевому підсумку привела до зародження кінематографа в тому вигляді, в якому ми його представляємо на сьогоднішній день. Перші кроки в цьому напрямку були зроблені ще в дев'ятнадцятому столітті видатним французьким винахідником Емілем Рейно, який створив рухомі оптичні картини на основі безлічі оздобльних малюнків. Заняття це на зорі розвитку мультиплікації було, прямо скажемо, досить трудомістка, навіть для великого штату художників-мультиплікаторів, адже кожну окрему сцену (кадр) мультфільму, що складається з персонажів і декорацій, потрібно було намалювати в точності, вручну. З часом, для зменшення навантаження на персонал, була використана,так звана, послойная технологія, яка мабуть досі активно використовується в редакторах цифрової графіки типу Photoshop. Піонером застосування подібної технології є видатний мультиплікатор зі світовим ім'ям - Уолт Дісней. В основі її лежить принцип накладення зображень, виконаних на прозорій плівці (декорації, рухливі танерухомі об'єкти). До речі подивитися Діснєєвськие можна на megogo.net. &Nbsp; Персонажі, створені і привнесені в світ мультиплікації Діснеєм, досі не втратили своєї популярності, на них виросло не одне покоління, а величезна праця їх творця відзначений американської кіноакадемією у вигляді 26! статуеток Оскар. Серед них: Міккі Маус, Бембі, Попелюшкаа, Білосніжка, Пітер Пен, Сто один далматинець та інші. У Радянському Союзі найбільш значущими колективами мультиплікаторів були Союзмультфільм, Київнаукфільм, ТО Екран. Сучасна мультиплікація в класичному мальованому вигляді збереглася лише в японських анімаційних мультиках. &Nbsp;

← Що таке мультфільм Російські мультфільми  
Переглядів: 373
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен