здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке мультфільм

Серпень 16 2014

 

Мультфільми
Мультфільм - це один з жанрів сучасного кінематографічного мистецтва. На відміну від класичного кінематографу, в якому кінцевий продукт - фільм - створюється шляхом запису наплівкові або цифрові носії інформації руху довкілля та об'єктів, мультфільм створюється шляхом створення ілюзії руху спочатку нерухомих об'єктів. Процес цей носить назву мультиплікації або анімації (в європейській і американській кіноіндустрії). Суть його полягає в наступному: наявний спочатку набір зображень чи кадрів,виконаних різними способами, за допомогою відповідних технічних засобів змінюється з різною частотою, через що створюється ілюзія руху. Найпростіші приклади анімації можна легко відтворити самому, взявши, наприклад блокнот і на кожній його сторінці намалювавши відповідні фази руху нікого мультиплікаційного об'єкта. Змінюючи потім сторінкив суворій послідовності і з бажано більшою частотою, Ви побачите, як ваш малюнок "рухається" на папері. Подальше перенесення малюнка на кіноекран здійснюється шляхом покадрової зйомки на фотоапарат малюнків в строгій послідовності. Як окремий жанр кіномистецтва, мультфільм має кілька видів, що відрізняються за способом створення, продолжітельності і призначенню. За способом створення вихідної картинки, мультфільми бувають мальованими (сьемка малюнків), пластиліновими (сьемка пластилінових об'єктів), ляльковими (сьемка ляльок) і комп'ютерними (створення, обробка та синтез віртуальних зображень, з подальшим їх об'єднанням в єдиний фільм). За тривалістю бувають повно-та короткометражні мультфільми. За призначенням (області застосування), мультфільми бувають театральними, телевізійними.

Мультфільм - це один з жанрів сучасного кінематографічного мистецтва. На відміну від класичного кінематографу, в якому кінцевий продукт - фільм - створюється шляхом запису на плівкові іЧи цифрові носії інформації руху довкілля та об'єктів, створюється шляхом створення ілюзії руху спочатку нерухомих об'єктів. Процес цей носить назву мультиплікації або анімації (в європейській і американській кіноіндустрії). Суть його полягає в наступному: наявний спочатку набір зображень чи кадрів, виконаних різними зпосібників, за допомогою відповідних технічних засобів змінюється з різною частотою, через що створюється ілюзія руху. Найпростіші приклади анімації можна легко відтворити самому, взявши, наприклад блокнот і на кожній його сторінці намалювавши відповідні фази руху нікого мультиплікаційного об'єкта. Змінюючи потім сторінки в строгій последовательность і з бажано більшою частотою, Ви побачите, як ваш малюнок "рухається" на папері. Подальше перенесення малюнка на кіноекран здійснюється шляхом покадрової зйомки на фотоапарат малюнків в строгій послідовності. Як окремий жанр кіномистецтва, мультфільм має кілька видів, що відрізняються за способом створення, тривалості та предназначенію. За способом створення вихідної картинки, мультфільми бувають мальованими (сьемка малюнків), пластиліновими (сьемка пластилінових об'єктів), ляльковими (сьемка ляльок) і комп'ютерними (створення, обробка та синтез віртуальних зображень, з подальшим їх об'єднанням в єдиний фільм). За тривалістю бувають повно- та короткометражні мультфільми. За призначенням (області застосування), мультфільми бувають театральними, телевізійними.

За матеріалами   Megogo.net

 

← Кращі фільми 2011 Мальований мультфільм  
Переглядів: 634
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен