Головна : Новини

Переваги настоянки воскової молі

, 23:02
0 2245

настоянка воскової моліВоскова міль - це шкідлива комаха, яке поїдає соти, тим самим згубно впливаючи на кормову базу бджіл. Виявити цього паразита в своєму вулику - страх кожного бджоляра. Однак стало відомо, що з личинок воскової молі можна зробити хороші ліки від багатьох вірусних захворювань і хвороб внутрішніх органів, навіть від туберкульозу. При цьому рецепт приготування таких ліків досить простий: личинки комахи настоюють на 20 % -вому спирті.

Через високу цінніть продукту багато бджолярів займаються приготуванням настоянки. Не стала винятком і ТМ «Вогонь життя». Компанія займає активну позицію на ринку продуктів бджільництва і має строгу політику якості. Маючи заслужену хорошу репутацію серед поціновувачів апіпродуктів, ТМ «Вогонь життя» скрупульозно підходить до виробництва своєї продукції, намагаючись довести процес до досконалості. Тому настоянка компанії має ряд переваг, що відрізняють її від багатьох інших виробників.

Процес виробництва настойки воскової молі

В процесі виробництва настойки воскової молі насамперед виникає питання, де брати личинок комах. Бігати від вулика до вулика, отлавливая міль пінцетом - непосильне і абсолютно неефективна завдання, тому воскову міль цілеспрямовано вирощують. У кожного бджоляра є своя технологія з вирощування личинок. Багато хто вибирає для молі штучну дієту, в яку зазвичай входять дріжджі, віск, гліцерин, пшеничне і кукурудзяне борошно, вода, мед і сухе молоко. При такому харчуванні міль вирощується або в банці з фільтрувальної папером, або в чашці Петрі. Але слід зауважити, що тільки міль, що виросла в умовах максимально наближених до умов життя в вулику, матиме достатню кількість ферментів, необхідних для протидії паличці Коха.

Настоянка воскової молі, яку зробили на мервяних сотах або іншому заміннику, не володіє такими протитуберкульозними та іншими лікувальним властивостями. Найчастіше бджолярі намагаються зібрати з сот максимум корисних продуктів, а потім ще використовують їх для вирощування личинок молі, не замислюючись про те, що недостатньо личинки просто виростити, необхідно наситити їх усіма необхідними цінними речовинами, які міль отримує завдяки повноцінному харчуванню продуктами бджільництва. Відбирають готові личинки вручну, щоб не зібрати занадто старі або занадто молоді. Це досить трудомісткий процес, але необхідний для створення біологічно активного продукту.

Тільки така вгодована міль стане корисним сировиною для спиртової настоянки. При недотриманні хоча б одного з перерахованих вище факторів бджолине ліки не буде діяти очікуваним чином. Якісно ж приготована настоянка воскової молі допомагає вилікувати не тільки туберкульоз і легеневі захворювання але також:

  • серцево-судинні захворювання;
  • гінекологічні захворювання;
  • порушення обміну речовин;
  • андрологічні захворювання;
  • імунні порушення і т. д.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ