Головна : Новини

Як вибрати професійного стоматолога?

, 15:57
0 464

стоматолог

До вибору стоматології варто ставитися дуже відповідально, тому що від цього залежить здоров'я ваших зубів. На що ж варто звернути увагу підбираючи собі таку клініку? Про це нам розповість засновниця "Стоматології Тетяни Кононової": stomatologiya-konova.com/, яка безпосередньо пропонує сучасне лікування зубів в Києві.

Чистота в клініці

В першу чергу в хорошій стоматологічній клініці повинно бути чисто. Тут не місце бруду і неприємного запаху, від виявлених антисанітарних умов варто неодмінно втікати і як можна швидше, тому що ще невідомо яким чином тут відбувається дезінфекція інструментів і надання самих стоматологічних послуг. Чистота повинна бути всюди.

Сучасне обладнання

Досить важливим фактором є і оснащеність стоматології. Тут має бути нове і сучасне обладнання. Бажано, щоб в клініці був апарат для рентгена, стоматологічні установки для помічників лікаря стоматолога, а також спеціальні пристрої для стерилізації та дезінфекції. Це все сприяє наданню висококваліфікованої допомоги при будь-яких проблемах з зубами.

Технології

Крім сучасного обладнання фахівці клініки повинні бути знайомі з найновішими технологіями, а також досконало працювати зі старими методами. Кожна поважаюча себе клініка не приховуватиме досягнення своїх співробітників і обов'язково розмістить на самому видному місці різні дипломи та нагороди.

Помічники лікаря-стоматолога

Наявність у лікаря асистентів передбачає більш уважне ставлення до пацієнта, а також швидко і якісне виконання роботи. Лікування в чотири руки практикується в багатьох сучасних клініках.

Відношення персоналу

Ставлення персоналу теж не повинне залишатися осторонь при виборі стоматологічної клініки. Важливо ставлення не тільки обслуговуючого персоналу, а й самого лікаря. Приємний і доброзичливий лікар - це найчастіше запорука якісно виконаної роботи. Якщо клініку необхідно підібрати для дитини, то тут повинна бути приємна атмосфера, щоб не порушити психіку дитини уникнути його подальшого страху перед фахівцями такого профілю.

Приємний reception

При дзвінку в стоматологію майбутній пацієнт неодмінно звертає увагу на те, як з ним спілкувалися. Досвідчений адміністратор повинен відповісти на всі задані клієнтом питання і підібрати максимально приємне час для відвідування фахівця.

Консультації стоматолога

Крім лікування стоматолог, якісної клініки, буде надавати також і консультаційні послуги, надасть відповіді на всі питання, що цікавлять пацієнта питання, огляне порожнину рота, а також позбавить від зубного нальоту і каменю (бажано за допомогою ультразвуку).

Ознаки гарної стоматологічної клініки:

  • Хороша клініка буде дбайливо ставитися до своїх клієнтів, і радувати їх приємними знижками бонусами і максимально підлаштовуватися під вільний час улюбленого відвідувача.
  • Важливим показником хорошої стоматології є надання гарантії на надані послуги. Для цього укладається договір, де вказується вартість лікування і час гарантії на роботу.
  • Бажано, щоб в клініці працювали різні фахівці такі, як хірург, терапевт, ортодонт, гігієніст. Тоді надання послуг буде більш якісним і повним.

Висновки

Відвідування стоматології має бути для пацієнта приємним і бажано безболісним. Хороша клініка буде піклуватися про своїх пацієнтів і створить всі необхідні умови для більш комфортного перебування там.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ