здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Тренінги з продажів: Що потрібно знати?

Січень 03 2019

Тренінг з продажівВ останнє десятиліття стало можливим проведення різних тренінгів з продажу для персоналу. Однак не у всіх власників компаній є чітке розуміння цього процесу. Ми вирішили з'ясувати, наскільки це ефективно для бізнесу і для якихось конкретних завдань призначені тренінги з продажів, а допоможе нам в цьому розібратися бізнес-тренер Олександр Карпов: karpov.com.ua.

Роль тренінгів у формуванні ефективної системи продажів

Головна причина низької ефективності продажів - це відсутність чіткої, зрозумілої, а головне, професійно складеної і працюючої системи. Перерахуємо її ключові елементи:

 • Грамотне управління персоналом. Успіх продажів безпосередньо залежить від менеджера - від його професіоналізму, навичок, зацікавленості. Однак, на думку керівника, співробітники - завжди вірний шлях. Часто проблема полягає в неправильній побудові стратегії роботи з персоналом.
 • Високий рівень мотивації продають співробітників. Цей пункт безпосередньо пов'язаний з першим. Менеджери працюють з щирим ентузіазмом, тому що хороші продажі - об'єкт їх особистого інтересу.
 • Відмінна обізнаність про специфіку товарів, що продаються і / або послуг. Якщо клієнт не в змозі дати клієнту докладну інформацію про можливості, розповісти про всі його переваги?
 • Стандартизація і контроль процесів угоди. Пошук нових клієнтів і дотримання всіх необхідних умов повинні відповідати розробленої методології і строго відслідковуватися.
 • Знання клієнта і його потреб. Збір даних і аналіз даних про реальних і потенційних споживачів, оцінка купівельної поведінки в динаміці, безперервне взаємодія з аудиторією - без цих факторів не можна уявити успіх в продажах.
 • Грамотний маркетинг.
 • Постійний аналіз статистики продажів.

Як бачимо, на першому місці стоять чинники професіоналізму та мотивації співробітників. Крім цього, менеджери повинні добре знати продукт, який вони продають, і досконало володіти прийомами продажів. Він не усвідомлював, що ці вміння та здібності не можуть існувати. Велика рідкість, коли в компанію приходить ідеальний фахівець - талановитий, гаряче захоплений працю, прекрасно обізнаний про ваш товар і т. д.

Ефективність навчання

Навчання практикуючих менеджерів з продажу. Зрозуміло, що коли мова йде про проведення тренінгів для продають співробітників, керівники в першу чергу хвилюються окупності вкладень. Прибуток, що отримується від продажів, безпосередньо залежить від ефективності навчання. Крім того, відсутні універсальні і об'єктивні методи оцінки.

Щоб визначити ефективність вкладень, розраховують коефіцієнт повернення інвестицій. Він розрахований з урахуванням собівартості продукту, отриманого доходу і суми всіх витрачених коштів. ROI, що перевищує 100 %, вказує на прибутковість інвестицій. Якщо ж цей показник менше 100 %, вкладення збиткові.

Таким чином, загальна статистика впливу на прибуток не існує. Їх ефективність оцінює по кожному аспекту.

Що повинен включати ефективний тренінг з продажів?

У програмі тренінгу з продажу повинні бути присутніми:

 1. Концепція ефективного продажу, орієнтованої на клієнта. Мета, завдання та критерії ефективного продажу.
 2. Основні етапи продажу: встановлення контакту, прояснення потреб клієнта, представлення товару - комерційна пропозиція, подолання заперечень, завершення продажу.
 3. Техніки встановлення контакту. Прийом клієнта. Самопрезентація. Вирівнювання позицій.
 4. Способи ідентифікації потреб і очікувань клієнта. Прийоми активного слухання. Ключові питання. Досягнення довіри.
 5. Техніки представлення товару через аргументацію до ефектів, що задовольняє потреби клієнта.
 6. Прийоми мотивування клієнта з метою підвищення його готовності купити товар.
 7. Робота з опором. Ухвалення позиції клієнта. Відповіді на заперечення. Техніки роботи з запереченнями про ціну. Конструктивне вирішення конфліктних ситуацій. Способи відновлення контакту.
 8. Варіанти завершення продажу. Супровід угоди.
 9. Виявлення особистих якостей учасників тренінгу, що сприяють і перешкоджають якісної продажу.
 10. Самовизначення в індивідуальному стилі ефективного продажу.
← Все про келихи: які... Переваги настоянки... 
Переглядів: 122
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен