Головна : Новини

Все про келихи: які бувають і для чого?

, 22:21
0 460

бокалиНапевно кожній сучасній людині хоч раз у своєму житті довелося побувати на якій-небудь вечірці, банкеті або корпоративі. Природно, одним з центральних елементів посуду на будь-якому заході є келихи - саме в них подається більшість алкогольних напоїв.

Кожен з келихів призначається для свого певного типу напоїв, дозволяє не тільки зробити приємним сам процес споживання, але ще і зробити його більш цікавим і оригінальним.

У своїй різноманітності келихи дуже схожі з ложками і ножами, які також призначаються для самих різних продуктів і страв. Які ж види келихів сьогодні представлені на вітчизняному ринку? Про це нам розповість співробітник інтернет-магазину https://svit-podarunkiv.ua/g37489594-bokaly, в якому їх безпосередньо можна придбати.

Різноманітність келихів: безліч форм і дизайну

На сьогоднішній день будь-який спеціалізований вітчизняний магазин може запропонувати купити келихи різноманітних типів, розмірів і форм. Великий асортимент продукції може привести в здивування навіть найвибагливіших знавців.

Достеменно перерахувати, які саме келихи можна придбати просто нереально. Але, серед усього розмаїття є деякі певні типи скляних виробів, і ми постараємося їх все досконально розглянути:

  • Келихи з довгою ніжкою. Це найбільш оптимальні келихи для вина червоних марок. Найчастіше, у них і назва відповідне - «червоне вино», а обсяг доходить до 500 мл.
  • Келихи для коктейлів. Звуться «Харрікейн», прекрасно підходять для подачі «Піна Колади», «Блакитної Лагуни», відрізняються обсягом в 400-800 мл. Особливістю келихів можна назвати їх форму.
  • Коньячні келихи і ємності для бренді. Це великі келихи, обсяг яких коливається в межах 250-870 мл. Келихи даної категорії виконані таким чином, щоб людина могла повністю відчути запах благородного напою, відчути всю красу букета. Назва у келихів повністю відповідає їх призначенню - «сніфтер».
  • Келихи для делікатних і вишуканих марочних вин. Ідеальний варіант для подачі шампанського. Обсяг становить 200 мл, перед подачею обов'язково проводиться охолодження;900-мілілітрові келихи для граппа. Досить поширені в Італії, адже саме там проводиться цей алкогольний напій з натурального винограду.
  • Келихи для мартіні. Обсяг не перевищує 200 мл, чудовий варіант для коктейлів і лікерів.

Цікаві і оригінальні келихи: спосіб прикрасити повсякденне життя

Крім, власне, традиційних келихів у вітчизняних магазинах можна зустріти і різноманітні вироби цікавої форми, прикрашені всілякими декоративними елементами. До такому посуді можна віднести різноманітні весільні келихи, келихи для урочистих корпоративних і ділових зустрічей, тематичних вечірок. У більшості випадків прикраса келихів може бути найрізноманітнішим, починаючи від кольорових стрічок і закінчуючи напиленням, забарвленням та іншими варіантами.

Як можна бачити, будь-який декоративний келих фото якого можна зустріти повсюдно в інтернеті, здатний стати справжнім «цвяхом» програми святкового вечора, створити певну атмосферу. У більшості випадків такі келихи купуються заздалегідь і під замовлення, щоб виділити подія, зробити його неповторним.

Вибираючи келихи для будь-якого свята або простого застілля, важливо звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на якісні характеристики, обсяг, і для якого напою ємність використовується. Що стосується матеріалів, то келихи в Мінську можна без проблем знайти як з тонкого кришталю високої частоти, так і з кольорового скла. Потрібно пам'ятати, що дійсно якісний келих для алкогольних напоїв - завжди повинен бути прозорим, без помутнінь і інших дефектів. Тільки дійсно високоякісні вироби здатні зробити будь-який напій більш смачним, отримати нові враження, а також зробити застілля і свято оригінальним, цікавим і просто незабутнім.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ