Головна : Новини

Еротичний масаж: що це таке?

, 13:47
0 1274

Еротичний масажНа сьогодні, представлені різні види еротичного масажу, спрямовані на вплив частинами тіла на різні ерогенні зони. Завдяки чутливим рецепторам шкіри, еротичний масаж може занурити тебе в незабутній світ насолоди і релаксу. Якщо секс з партнером втратив яскраву гаму чуттєвості та емоційності - еротичний або тантричний масаж допоможуть тобі повернути колишню радість фізичного спілкування.

Цілком зрозуміло, що сучасна людина досить часто перебуває в стресових ситуаціях - будь то проблеми на роботі, пробки на дорогах, суєта будинку і загальна негативна обставновка навколо. Але часом варто зупинитися і дати можливість собі розслабитися, забутися і відчути насолоду. А зробити це можна саме завдяки еротичному масажу.

Давайте ж поговоримо про нього більш детально, а розповість нам про це спіробітник салону "Імперія", в якому безпосередньо можна замовити еротичний масаж Рівне.

Що таке Боді Масаж?

Цей вислів прийшло до нас із Заходу і у носіїв англійської мови він означає звичайний класичний масссаж тіла та ніякого еротичноого підгрунтя він в собі не несе. Це вже вітчизняний винахід. Хоча, наприклад, в Таїланді словосполучення BODY MASSAGE також має на увазі еротичний масаж.

Чим унікальний еротичний масаж?

Еротичний масаж допомагає поправити здоров'я без медикаментозного лікування. Такий масаж, як втім і релаксаційний, передбачають вплив на особливі ділянки тіла певним чином, тим самим пробуджуючи в тобі сексуальне бажання. При цьому, еротичний масаж не порушує ніяких заборон, так як мова не йде про статевий контакт.

Що входить в програму еротичного масажу?

Еротичний масаж легко сумісний з іншими видами масажу і часто йде з ними в комплексі. В першу чергу, в якості доповнення йде традиційний масаж (класичний, боді або тайський), який допомагає розслабитися і налаштуватися на потрібну хвилю.

Еротичний масаж - це масаж чи шоу?

Безсумнівно, еротичний масаж - це "еротичний" вид розваги, який приносить задоволення естетичного (свічки, напівтемрява, певна музика, вид гарної жінки) характеру, так і фізичного.

Що в загальному дає еротичний масаж?

Безсумнівно, в першу чергу це величезна "розрядка" для організму. Крім фізичного насолоди, ви отримуєте приємне доповнення у вигляді еротичної "гри". Повна релаксація, тільки насолоду і чуттєві емоції, яких ви не знайдете в будь-якому іншому салоні. Для чоловіків - це прекрасна можливість поєднати корисне з приємним.

Чи корисний еротичний масаж для здоров'я?

Він корисний, особливо для чоловіків, які страждають різними видами дисфункції в статевій сфері (неклінічними). Регулярне відвідування еротичного салону може вирішити ряд проблем, пов'язаних зі зниженою потенцією у чоловіків.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ