Головна : Новини

Ікона Богоматері «Невипивана чаша», як засіб від пияцтва та алкоголізму

, 16:30
0 687

молитва від пиятстваАлкоголізм - одна з найстрашніших вад сучасності. Деякі отці Церкви ототожнювали «зеленого змія» зі «змієм стародавнім», що зіграв фатальну роль у долі Адама і Єви. Спиртне - це той же самий спокусник, який приносить горе і розлад в сім'ї, занурює душу в безодню згубних пристрастей, руйнує особистість.

Найстрашніше в алкоголізмі те, що людина часто не усвідомлює своєї залежності, а, значить, і не бажає лікуватися. Про це ще в IV столітті писав святитель Іоанн Златоуст: «особливо важко те, що пияцтво, повне стількох зол і породжує стільки нещасть, навіть і не вважається у багатьох виною». І дійсно, кілька «стаканчиків» спиртного вечорами для багатьох людей стали нормою. Але ж без усвідомлення проблеми і особистого прагнення до її викорінення позбутися від цієї недуги дуже складно!

Молитва, як допомога від пияцтва

Проте, рятівна ниточка є - глибока віра. Бо саме по ній відплачується в нашому житті. Господь Бог всемилостивий, і Він ніколи не залишить в складну хвилину людей, які потребують Ньому. І навіть якщо ваш близька людина, що заплутався в мережах пияцтва, не захоче помолитися про своє спасіння, це за нього можете зробити ви. Серцева молитва родичів також буде почута - історія знає чимало зцілень від алкоголізму, що сталися з щирим проханням до Господа родичів і близьких людей хворого.

Бог готовий прийняти і пробачити будь-якого, хто щире покається в своїх гріхах. І навіть не дивлячись на те, що пристрасть до спиртних напоїв - це тяжкий порок, у православної людини завжди є можливість виправитися і змінити своє життя. А щоб йому було легше подолати згубну звичку, Божественним провидінням були явлені чудотворні ікони, молитва перед якими допомагає позбутися від пияцтва. Найвідомішою з них вважається образ Пресвятої Богородиці «Невипивана чаша».

Ікона Божої Матері «Невипивана чаша»

Дана ікона була визнана чудотворною. Виявили її  в 1878 році, при цьому історія походження образу та його автор досі невідомі. Вдалося лише встановити, що ікона є представником візантійського іконопису, а молитва перед нею допомагає зцілитися від недуги пияцтва, наркотичної та нікотинової залежності. Чудотворення було так багато, що розповісти про них про всі неможливо.

Чудотворні ікони Божої Матері «Невипивана чаша»:

  1. Владична Введенський жіночий монастир (Серпухов);
  2. Серпуховской Висоцький чоловічий монастир (Серпухов);
  3. Храм Преподобного Сергія Радонезького в Бусіново (Москва),
  4. Храм Успіння Пресвятої Богородиці в селі Архангельське-Тюрикова (Москва);
  5. Храм Трійці Живоначальної в Троїцькій слободі (Москва);
  6. Іоанно-Богословський Макарівський чоловічий монастир (Саранськ);
  7. Церква ікони Божої Матері «Невипивана чаша» в Старо-Знам'янському (Краснодар).
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ