Головна : Новини

Насіння соняшнику: як вибрати корисні?

, 23:20
0 540

Насіння соняшнику"Яка квітка завжди повертається до сонця, та ще й зовні схожий на нього? Звичайно, соняшник. Наші предки вірили, що соняшник, який завезли до нас з Північної Америки іспанські конкістадори, приносить щастя і здоров'я", - розповідає співробітник інтернет магазина семян https://33stakana.com/feminized-seeds.

Спочатку ця рослина була виключно декоративним, і тільки пізніше, спробувавши його насіння, їх стали вживати в їжу. Насіння соняшнику неймовірно корисні, тільки якщо є їх правильно і вибрати якісні. У своєму складі вони містять безліч корисних речовин: вітаміни групи В, Е, Д і А, мікроелементи, бета-каротин, жирні кислоти Омега-3, ефірні масла, амінокислоти і інше. Такий багатий склад робить насіння соняшнику корисними для організму.

Неочищені, нежарение і несолоним - таке насіння соняшнику найкорисніші. У смажених насінні втрачається 70% їх корисних властивостей, кажуть дієтологи. Залишаються тільки мікроелементи. До того ж, ви навіть не уявляєте, на чому смажать насіння в промислових масштабах. Найчастіше, використовували дизельне або газове паливо. Саме воно є основною причиною збільшення концентрації бензапирена.

Не додає корисності і сіль. За словами лікарів-дієтологів, навіть якщо ви не відчуваєте її на мові, солі в смажених насінні, якими завалені полиці супермаркетів, багато. Відносно гіпертонічної хвороби, ожиріння та інших хвороб робить це насіння шкідливим продуктом.

Краще вибирати сушені неочищені зерна, і чистити їх тільки безпосередньо перед вживанням. Очищені насіння окислюються набагато швидше, обсіменіння їх мікробами, різними найпростішими зростає в кілька разів - це чудове середовище для розмноження бактерій.

Якщо ви хочете знайти дійсно корисний продукт, шукайте на упаковці слова «Насіння соняшнику добірні великого калібру». І пам'ятайте, що насіння соняшнику чудово комбінуються з іншими продуктами і стравами.

Також знайте, що жменю насіння соняшнику - це повноцінний прийом їжі, щодо білків, жирів і вуглеводів. А оскільки насіння - продукт калорійний радимо вам не захоплюватися, щоб, бува, не отримати зайві кілограми. У 100 грамах міститься 520 кілокалорій, тобто півсклянки насіння можна прирівняти за енергетичною цінністю до плитки шоколаду або невеликого стейка з свинини. Тому їжте насіння соняшнику на здоров'я, але не переїдайте.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ