здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Онлайн аптека "МЕДАПТЕКА"

Серпень 17 2014

Більша частина сучасної економічної діяльності вже переходить в мережеву форму і здійснюєся в інтернеті. Піонерами в цій галузі були і залишаються всілякі інтернет магазини, об'єктом продажу яких є побутова техніка, одяг і взуття, парфуми, аксесуари та інше. Останнім часом цей список поповнився і такої специфічної категорією продукції, як медичні препарати. Саме такий сервіс пропонує всім своїм клієнтам "МЕДАПТЕКА":. Товар, прямо скажемо, не простий, так як від його наявності і, головне, якості, залежить найцінніше, що є у людини - її здоров'я, а іноді і життя. Торгівля медпрепаратами в інтернет аптеці по суті нічим особливим не відрізняється від звичайної фізичної аптеки. Як і в класичному варіанті, необхідна наявність величезного кількостейа дозвільних документів, професійного персоналу, суворої звітності, спеціально обладнаних приміщень для зберігання продукції. Фактично МЕДАПТЕКА   має свою мережу реальних аптек, але так як прогрес не стоїть на місці, більшу частину своєї роботи вона переносить у світ віртуальний, для зручності клієнтів. Робота МЕДАПТЕКІ   в інтернетімає ряд істотних переваг:

- можливість не виходячи з дому знайти Вас продукт, отримати всю довідкову інформацію і, власне, оформити покупку;

- можливість отримати безкоштовні онлайн консультації по вас цікавлять завдяки постійній підтримціз боку кваліфікованих фармацевтів і лікарів, які співпрацюють з МЕДАПТЕКОЙ;

- якість продукції, що відповідає всім встановленим нормам;

- доставку в обумовлене місце, за допомогою служб доставки;

- зручні механізми оплати товару.

МЕДАПТЕКА   пропонує вам загальнодоступну медичну продукцію широкого спектра, за винятком, звичайно, препаратів рецептурного та наркотичного складу. Звертайтеся і будьте завжди здорові.

← Лазерна епіляція Особливості... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен