здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Особливості ендоваскулярної хірургії

Серпень 17 2014

Будь-яке планове хірургічне втручання, тим більше в такій відповідальній галузі, як хірургія сосудов, передбачає серйозну діагностичну підготовку. Кращим діагностичним результатом є візуалізація об'єкта оперативного втручання, яке можна отримати внаслідок використання рентгенівських методів дослідження. Але як це буває часто в медичній практиці, грань між діагностикою та реальної лікувальною процедурою часом буваєет абсолютно незначна, що прямо веде до створення нових методик лікування та освіти цілого напряму і галузі медичної науки. Це стосується такої галузі хірургічного мистецтва і науки, як рентгенологічна або  ). Це один з малоінвазивних методів хірургічного втручання відносно судин, головною дійовою инструментому при якому є не скальпель хірурга, а спеціальний інструмент, що працює за типом лапароскопа і контрольований за допомогою рентгенівського випромінювання. До речі   одним з лідерів у виготовленні інструментів для ендоваскулярної хірургії є міжнародна компанія Medtronic. &Nbsp; Дана методика, яка об'єднує в собі елементи хірургіческогпро майстерності та радіології, відповідно, ендоваскулярний хірург повинен бути однаково хорошим фахівцем в обох областях, і повинен вміти чітко працювати зі складною рентгенівської апаратурою. Особливість цього методу в тому, що для проведення маніпуляцій немає необхідності робити розріз і застосовувати загальний наркоз. Вся операція проводиться через прокол (пункцію) не більше 4 мм в діаметрі для чого використовується місцевий наркоз. Відповідно виписка пацієнта спостерігається впродовж трьох днів, зведені до мінімуму операційний ризик, больові відчуття і терміни відновлення. Завдяки своїй унікальності, ця методика знайшла широке застосування в різних областях медицини: кардіології, нейрохірургії,судинної хірургії, гепатології - скрізь, де потрібне оперативне втручання в судинну систему з метою усунення небажаних утворень.

← Онлайн аптека "МЕДАПТЕКА" Секрети француженок  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен