Головна : Новини

Полікарбонат: переваги, види і відмінності

, 19:37
0 1371

полікарбонатВиробники будматеріалів, прагнучи поліпшити якість, розширити асортимент своєї продукції і полегшити роботу будівельників, знаходяться в безперервному пошуку нових технологічних рішень. Один з кращих інноваційних матеріалів останніх років, який дуже швидко завоював величезну популярність завдяки своїм унікальним властивостям, - полікарбонат. Тому область його застосування не обмежується лише будівельною галуззю.

Полімерний пластик часто використовується в промисловому виробництві, медицині та сільському господарстві, проте саме в будівельній індустрії він є найбільш затребуваним. До речі, на сайті polikarbonatvs листовой поликарбонат можна придбати за доступною ціною.

Різновиди полікарбонату

За своєю структурою матеріал підрозділяється на три класи:

  1. пористий (стільниковий);
  2. литий (монолітний);
  3. профільований (хвилеподібний).

Що дивно - всі вони мають практично однакові властивості, що дозволяють скласти гідну конкуренцію широко всім відомим і перевіреним десятиліттями матеріалами.

Переваги

З цілого ряду унікальних властивостей полікарбонату найбільш важливими є:

  • Мала вага. Завдяки цьому процес установки простий, швидкий і не трудомісткий.
  • Удароміцність і зносостійкість.
  • Екологічна та пожежна безпека.
  • Чудова термостійкість.
  • Естетичний зовнішній вигляд.

Стільниковий полікарбонат

Саме матеріал з комірчастою структурою є найбільш затребуваним в будівельній індустрії. Широко застосовується не тільки в приватному житловому будівництві, але і при будівництві громадських, виробничих і комерційних споруд.

Чим же цей різновид краще за інших типів полімерного пластику?

  1. Порівняно невелика ціна.
  2. Легка вага. За рахунок цього для транспортування і завантаження / розвантаження матеріалу не потрібно задіяти важку спецтехніку. А для його установки цілком достатньо бригади з 2-3 чоловік.
  3. Велика колірна гамма. Завдяки цьому можна вибрати матеріал потрібного відтінку, який гармонійно впишеться в загальну дизайнерську концепцію споруджуваного об'єкта.
  4. Пластичність і гнучкість. Це дозволяє створювати конструкції навіть дуже складних конфігурацій.
  5. Чудові звуко- і теплоізоляційні властивості. Кожна осередок стільникового полікарбонату є ізольованою від решти повітряну порожнину. Така структура значно уповільнює процеси охолодження і нагрівання приміщень, а також запобігає проникненню зовнішнього шуму всередину.

Литий полікарбонат

Даний клас полікарбонату володіє найбільш естетичний зовнішній вигляд. Наочно він нагадує скло, проте за характеристиками міцності краще за нього в сотні разів. Краш-тест показав, що литий лист товщиною 12 мм витримує навіть пістолетний постріл. Це є незаперечним свідченням міцності матеріалу, тому він зазвичай застосовується при зведенні споруд, які повинні володіти високою несучою здатністю.

Відмінна звукоізоляція - ще одна важлива особливість монолітного полікарбонату, завдяки якій матеріал повсюдно використовується для установки шумозахисних екранів поблизу великих автомагістралей. Крім того, литий антиабразивним полімерний пластик стійкий до впливу всіляких механічних факторів, тому на ньому не з'являються відколи, тріщини і подряпини.

Профільований полікарбонат

Основні властивості у нього такі ж, як і у інших різновидів полікарбонату. Відрізняється перш за все своєю формою - поверхня панелей не гладка, а хвилеподібна. За рахунок такої конфігурації міцності профільованого полікарбонату набагато краще, ніж у монолітних і пористих аналогів.

Тому хвилеподібні панелі найчастіше застосовуються для зведення та ремонту дахів. Адже в широкому асортименті пропонованих змін завжди можна знайти матеріал, точно співпадає з профілем з хвилями на металочерепиці. Це значно спрощує і полегшує установку на дахах світлових вікон.

Висновки

Підведемо підсумок: будь-який різновид полікарбонату володіє значним терміном служби, протягом якого матеріал не втрачає первинних функціональних характеристик, кольору і конфігурації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ