здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Kiev Ritual - Кремація людину

Лютий 02 2019

Тема кремації часто хвилює людей. Як, що, де, коли? Тема смерті лякає, але привертає увагу. Існує кілька етапів поховання померлого, і кремація — перший. Потім, за бажанням, урну з людським прахом можна поховати, закласти в нішу колумбарію або ж вчинити будь-яким іншим чином, наприклад, розвіяти вищезгаданий прах за вітром. Дана процедура зазвичай супроводжується, як і поховання, процесом переходу тканин в неорганічні хімічні сполуки, які існують у складі землі.

По суті, це те ж саме поховання, адже тіло, хоч і в іншому вигляді, йде під грунт. Існує лише одна різниця: час мінералізації тіла. При кремації це скорочується до пари-трійки годин, а при звичайному похованні це триває до двадцяти років. Жителі країн СНД все частіше вдаються до цієї процедури, у порівнянні з похованням. Така ситуація викликана здебільшого із-за браку місць на кладовищі, простоти проведення та низької вартості.

Раніше

Історично склалося так, що деякі релігії, такі як буддизм і індуїзм, взяли кремацію як частина основного обряду. Здавна люди знали, що прах не є небезпечним для здоров'я людини, тому кремація мала місце вже в палеоліті. Зазвичай це проводилося шляхом спалювання тіла під відкритим небом.
Печі для спалювання тіл стали з'являтися вперше в Європі десь в кінці XVIII століття, потім вони почали поширюватися в США та інших країнах.

Наші дні

Тепер кремація людини відбувається в крематоріях — спец-приміщеннях, де ймовірність згоряння померлих з труною при дуже високій температурі дорівнює ста відсоткам. Процедура займає по часу приблизно дві години, після чого від померлого залишається лише прах, обсяг якого становить 2-2.5 літра.

Все проходить так: спочатку відбувається певний обряд в залі для церемонії прощання, потім тіло транспортують у приміщення, де його обробляють і потім відправляють у піч.

Після даної процедури прах поміщають в спеціальну капсулу з металу і ретельно закривають, запаюють. Частіше, родичі хочуть забрати прах померлого собі. Для цього були створені урни, вид яких можна вибрати в залежності від уподобань замовника. Цю саму урну має право забрати лише той чоловік, який відповідальний за її отримання. Після цього настає фінальний етап похорону.

У кінці кремації прах може зберігатися в спеціальній лабораторії до року. Якщо прах залишився в крематорії по закінченню часу, його слід поховати в братській могилі при установі.

Найчастіше людини кремують у двох камерах. Друга створена для допалювання, і вона забезпечує 100-відсоткове згоряння. Одним з найважливіших елементів крематорію є кремулятор, місце, де згорілі рештки подрібнюються до праху. Також там є магніт, яким виявляють металеві об'єкти.

Для виключення змішування прахов придумали спеціальну металеву пластину з номером, який прикріплюється до померлого. Після процесу кремації вона опиняється серед останків, що може допомогти ідентифікувати особу.

Що потім?

Після кремації ви маєте можливість поховати урну, розвіяти прах або ж помістити його в нішу колумбарію.
Кремація тіла дає набагато більше можливостей у порівнянні з похованням, тому люди все частіше вибирають саме цей спосіб поховання.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Яка користь від вживання... Купальники 2019: модні... 
Переглядів: 328
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен