Головна : Новини

Kiev Ritual - Кремація людину

, 18:28
0 4109

Тема кремації часто хвилює людей. Як, що, де, коли? Тема смерті лякає, але привертає увагу. Існує кілька етапів поховання померлого, і кремація — перший. Потім, за бажанням, урну з людським прахом можна поховати, закласти в нішу колумбарію або ж вчинити будь-яким іншим чином, наприклад, розвіяти вищезгаданий прах за вітром. Дана процедура зазвичай супроводжується, як і поховання, процесом переходу тканин в неорганічні хімічні сполуки, які існують у складі землі.

По суті, це те ж саме поховання, адже тіло, хоч і в іншому вигляді, йде під грунт. Існує лише одна різниця: час мінералізації тіла. При кремації це скорочується до пари-трійки годин, а при звичайному похованні це триває до двадцяти років. Жителі країн СНД все частіше вдаються до цієї процедури, у порівнянні з похованням. Така ситуація викликана здебільшого із-за браку місць на кладовищі, простоти проведення та низької вартості.

Раніше

Історично склалося так, що деякі релігії, такі як буддизм і індуїзм, взяли кремацію як частина основного обряду. Здавна люди знали, що прах не є небезпечним для здоров'я людини, тому кремація мала місце вже в палеоліті. Зазвичай це проводилося шляхом спалювання тіла під відкритим небом.
Печі для спалювання тіл стали з'являтися вперше в Європі десь в кінці XVIII століття, потім вони почали поширюватися в США та інших країнах.

Наші дні

Тепер кремація людини відбувається в крематоріях — спец-приміщеннях, де ймовірність згоряння померлих з труною при дуже високій температурі дорівнює ста відсоткам. Процедура займає по часу приблизно дві години, після чого від померлого залишається лише прах, обсяг якого становить 2-2.5 літра.

Все проходить так: спочатку відбувається певний обряд в залі для церемонії прощання, потім тіло транспортують у приміщення, де його обробляють і потім відправляють у піч.

Після даної процедури прах поміщають в спеціальну капсулу з металу і ретельно закривають, запаюють. Частіше, родичі хочуть забрати прах померлого собі. Для цього були створені урни, вид яких можна вибрати в залежності від уподобань замовника. Цю саму урну має право забрати лише той чоловік, який відповідальний за її отримання. Після цього настає фінальний етап похорону.

У кінці кремації прах може зберігатися в спеціальній лабораторії до року. Якщо прах залишився в крематорії по закінченню часу, його слід поховати в братській могилі при установі.

Найчастіше людини кремують у двох камерах. Друга створена для допалювання, і вона забезпечує 100-відсоткове згоряння. Одним з найважливіших елементів крематорію є кремулятор, місце, де згорілі рештки подрібнюються до праху. Також там є магніт, яким виявляють металеві об'єкти.

Для виключення змішування прахов придумали спеціальну металеву пластину з номером, який прикріплюється до померлого. Після процесу кремації вона опиняється серед останків, що може допомогти ідентифікувати особу.

Що потім?

Після кремації ви маєте можливість поховати урну, розвіяти прах або ж помістити його в нішу колумбарію.
Кремація тіла дає набагато більше можливостей у порівнянні з похованням, тому люди все частіше вибирають саме цей спосіб поховання.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ