Головна : Новини

Мікропозики: основні переваги

, 16:00
0 1641

мікрокредит

Мікрокредитування - це сервіс, який з'явився в Південно-Східній Азії та швидко поширився по всьому світу. В його основі лежить бажання людей отримати невелику суму в борг на короткий термін (до зарплати) і бажання інших людей видати цю суму заявникам під невеликий відсоток. В кінцевому підсумку, сервіс вигідний обом сторонам договору, і саме взаємна вигода привела до величезної популярності послуги в усьому світі.

Основні цілі:

Мікрокредитування створене для допомоги людям, у яких не вистачає коштів на той чи інший період, як правило, їх може не вистачати на солідну покупку, або просто люди не розрахували гроші до зарплати і їм необхідно протриматися ще пару днів. Незапланований день народження, запрошення на весілля, ремонт побутової техніки - це відмінні причини щоб оформити микрокредиты Алматы в компанії "МиГ Кредит Астана".

Експрес кредит - видається дійсно швидко, МФО готові схвалити кредит за кілька хвилин після подачі заявки, а гроші ви отримаєте на карту протягом години. Якщо розглядати всі плюси та мінуси мікропозик, то мінусів ви практично не знайдете якщо взятий кредит відповідає меті, на яку він був схвалений.

У чому ж секрет?

Безумовні плюси мікропозик полягають в наступному:

  • Відсутність необхідності надання довідок.
  • Мінімальний пакет документів.
  • Швидкість оформлення та видачі.
  • Невеликий термін виплати (виплатив - забув).
  • Безпека договірних юридичних відносин.
  • Висока ймовірність схвалення кредиту при першому зверненні.
  • Все можна оформити через інтернет.
  • Видача коштів відповідним для Вас способом.
  • Терміни повернення, завжди можна обговорити з кредитором.

Онлайн кредити без довідок і поручителів розроблені як фінансовий інструмент для найближчих (коротких) цілей, часто саме на їх виконання не вистачає грошей у наших клієнтів. Рішення повсякденних проблем і питань - ось основний напрямок мікрокредитування. Перевага мікропозик в тому, що, невелика сума, може бути отримана в найстисліші терміни.

Це необхідно для покриття повсякденних потреб, виконання мети, заради якої був оформлений мікрокредит. Мікропозики вигідні всім сторонам угоди, тому мікрокредитні організації змагаються в умовах, швидкості схвалення, а люди, які спробували один раз переваги мікрокредитування, залишаються фанатами даного виду позик.

Серед плюсів мікрокредитування, також слід вказати, можливість домовиться про зріз пені при великому простроченні за позикою. Часто при повному погашенні зобов'язань можна просити зрізати пеню. Кредитні організації неохоче, але йдуть на це, банки ж йдуть на зріз пені тільки за рішенням суду, практично не зрізуючи її в досудових переговорах.

Зручно, швидко та чітко

Плюси мікрокредитів на невеликі терміни очевидні для споживачів, проте, якщо клієнт вирішив взяти паузу у поверненні коштів, то сума буде збільшуватися на суму пені та суму базового % на який кредит був узятий. У разі невиплати, по закінченню періоду, обумовленого в нормативних актах компанії, право на борг переходить в агентство по стягненню.

Кредитування онлайн тільки почало розвиватися, і в доступному для огляду майбутньому більше компаній і організацій будуть надавати подібні послуги через інтернет. Переваги мікропозик в тому, що ви можете оформити кредит перебуваючи де завгодно, а отримані на карту гроші можна використовувати негайно.

Позика, можна витратити на свій розсуд, ніхто і ніколи не запитає, і не перевірить, на що пішла видана сума. Експрес-кредит - це ваш шанс вирішити проблему вже сьогодні, не затягуйте з його оформленням, якщо опинилися в непростій ситуації - мікрокредитування було створено щоб допомагати клієнтам.

Призначення позик в площині повсякденних потреб клієнтів, це ситуація, коли гроші потрібні на щось конкретне, або на те, щоб мати у своєму розпорядженні деякою сумою до виплати заробленої плати або інших регулярних надходжень.

Коли мікрокредит не підходить?

Мікрокредитування не підійде для будівництва будинку, оплати іпотеки, також не зовсім зручно для покупки дорогого автомобіля. Для цього є інші види кредитів, які повинні пройти апробацію в банку або кредитної організації.

Плюси та мінуси онлайн позик в Казахстані повинні бути зрозумілі потенційному позичальникові. Серед явних мінусів слід назвати обмеженість максимальної суми позики, але це можна зрозуміти - позика не забезпечений заставою, як правило, становить невелику суму, видається без глибокої перевірки позичальника. Це накладає певні підвищені зобов'язання на позичальника, а також обмеження на кредитора.

В цілому, мікрокредити це модно, вигідно і зручно. Звертайтеся до кредитних професіоналам в "МиГ Кредит Астана" та отримуйте кредит на карту вже сьогодні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ