здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Дезінфікуючі засоби в медицині: як вибрати?

Лютий 04 2019

дизінфекція в медициніПеред головною медсестрою стоїть організаційне завдання - визначити коло дезінфікуючих засобів, що застосовуються в медицині, обсяг закупівель і норми запасу, необхідні для медустанови.

Законодавчо не регламентовано, які саме засоби вибирати. Тобто в існуючих нормативно-інструктивних документах немає алгоритму їх вибору - є тільки інформація про дезінфектантів, зареєстрованих в Україні.

Ефективна система вибору таких засобів враховує умови конкретного медзакладу, профіль медичних послуг, зручність, дезінфікуючі властивості. До речі, придбати ефективні дезінфікуючі засоби можна пройшовши за посиланням.

Як правильно вибрати дезінфікуючі засоби?

Для правильного вибору з довгого переліку назв дезінфікуючих засобів, що застосовуються в медицині для дезинфекційно-стерилізаційних процедур, необхідно визначити:

 1. об'єкт знезараження;
 2. джерела інформації про препарати;
 3. основні критерії вибору;
 4. значення кожного критерію;
 5. основну групу обраних препаратів.

Окрім того, потрібно звести всі отримані дані в спец. таблиці, оцінити та вибрати підходящий варіант. Застосування дезінфікуючих засобів в медицині може бути різним. Залежно від об'єкта знезараження можна виділити наступні основні групи дезінфікуючих засобів для:

 • знезараження поверхонь, приміщень, санітарно-технічного обладнання;
 • дезінфекції виробів медичного призначення;
 • передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення;
 • знезараження рук;
 • дезінфекції відходів;
 • обмеженого кола інструментів.

Вибирати можна окремо з кожною з вищезгаданих груп дезінфектантів. Однак існують універсальні засоби, здатні задовольнити майже всі потреби медустанови в зазначених засобах. Також слід пам'ятати, що використання декількох найменувань дезінфектантів в одному медустанові може ускладнити роботу молодшого і середнього медперсоналу, оскільки у кожного засобу свої особливості: режими застосування, умови приготування тощо.

Повна інформація про властивості сучасного дезинфікуючого засобу в медицині міститься в інструкції по застосуванню. Іноді в інструкції до інструменту або обладнання можуть вказувати препарати, рекомендовані або які не рекомендовані для його обробки. Основними джерелами інформації, які можуть стати підмогою у виборі препаратів для знезараження, є методичні вказівки, затверджені МОЗ України, або інструкції до обраних як переважні медучреждением засобів.

← Купальники 2019: модні... Мікропозики: основні... 
Переглядів: 139
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен