Головна : Новини

Промислові акваріуми та обладнання для промислових акваріумів

, 15:21
0 776

промисловий акваріумСьогодні все більше число людей піклуються про правильність харчування та хочуть використовувати свій раціон тільки свіжі і якісні продукти. Риба як продукт харчування незамінна для людського організму.

Свіжа жива риба має величезний попит. А значить придбати промышленный аквариум на замовлення в компанії "Еко-Трейд Україна" для масової перетримки та продажу риби і морепродуктів - це логічно правильне і розумне рішення для власників більшості торгових центрів, спеціалізованих рибних магазинів і ресторанів.

Це дозволить ефектно піднести продукцію покупцеві, збільшити загальне число продажів, мінімізувати ризик виробничих втрат і підкреслити високий статус закладу.

Ціна на промисловий акваріум може істотно відрізнятися в залежності від виду продукції, передбачуваної завантаженості, розміру резервуара і необхідної оснастки. Устаткування для промислових акваріумів - ключовий момент в ціноутворенні готового до експлуатації резервуара.
Для життєзабезпечення товару потрібні спеціальні системи:

  • Аерації - насичення киснем;
  • Фільтрації - очищення середовища від продуктів життєдіяльності мешканців акваса за допомогою потужних фільтрів і сорбентів;
  • Терморегуляції - підтримка оптимальних температурних умов;
  • Заміни води - підтримання постійних параметрів;
  • Освітлення - надання презентабельного вигляду.

Виробництво промислових акваріумів має здійснюватися з грамотним дотриманням всіх вищеперелічених моментів і використанням сучасних технологій виробництва. Морська система відрізняється ще більш високим рівнем складності і оснащується спеціальною технічною ємністю для монтажу пеноотделітельной колони.

Параметри середовища промислових акваріумів для морських мешканців підтримувати непросто, але прибуток від продажу морської риби і морепродуктів виправдовує витрати. З огляду на обсяги живого товару, конструкція повинна володіти високою міцністю, надійністю і довговічністю. Це дозволить бізнесу швидко вийти на високий рівень рентабельності.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ