здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Гірудотерапія: що потрібно знати?

Лютий 09 2019

гірудотерапія

Лікування захворювань проводять різноманітними методами - як традиційними, так нетрадиційними. Сьогодні, ми розглянемо такий метод покращення здоров'я, як лікування п'явками (гірудотерапія).

Як давно відома гірудотерапія?

Медична п'явка використовувалася для кровопускання в Європі протягом багатьох століть. Згадки про лікування п'явками можна знайти ще в працях Гіппократа. Навіть на стінах деяких єгипетських гробниць можна зустріти зображення п'явок. Так що судіть самі, наскільки це древній метод лікування. До речі кажучи, на світі дуже багато різних видів п'явок - більше 400. Але в медицині використовують лише один вид - Hirudo medicinalis (медична п'явка), зараз їх спеціально «вирощують» на біофабриках.

Гірудотерапія активно використовувалася до середини XIX століття, в XX столітті про п'явок на час призабули. Це пов'язано з тим, що гірудин, фермент з слини п'явки, навчилися синтезувати штучно. Останні 20 років гірудотерапія знову набирає популярність. Цей метод лікування використовується в різних областях медицини.

При яких захворюваннях гірудотерапія використовується найбільш часто?

П'явки допомагають при лікуванні дуже різних захворювань або їх наслідків, наприклад:

  • хвороби серця, нирок, легенів;
  • грижі міжхребцевих дисків;
  • остеохондроз;
  • артроз;
  • спондилоартроз;
  • деформуючий спондильоз і т. д.

На тлі лікування п'явками, крім основного лікувального ефекту, у пацієнтів:

  1. нормалізується сон;
  2. апетит;
  3. підвищується імунітет;
  4. поліпшується настрій.

Як проходить сеанс гірудотерапії?

Залежно від захворювання, супутньої патології, віку та індивідуальних особливостей пацієнта лікар-гірудотерапевт «встановлює» п'явки на певні точки на тілі пацієнта. Наприклад, спина, шия, руки, ноги та ін. Потім п'явки присмоктуються і починають забирати кров...

Чи відчуває пацієнт біль під час сеансу гірудотерапії?

Неприємні відчуття є, але тільки в момент укусу. Через кілька секунд вони проходять, так як в слині п'явки є знеболювальна речовина. Сеанс гірудотерапії триває від 15 хвилин до 1 години. Кожна п'явка може висмоктати до 10-15 мілілітрів крові. Після проведення процедури всіх п'явок обов'язково утилізують, використовувати їх кілька разів не можна. Новий пацієнт - нові п'явки. На місця укусів накладається стерильна пов'язка.

Коли пацієнт може помітити ефект від гірудотерапії?

Зазвичай курс гірудотерапії складається з 7-10 сеансів, причому на тиждень дозволено не більше 2-3 сеансів. Кількість сеансів, їх тривалість і алгоритм постановки п'явок визначає безпосередньо лікар-гірудотерапевт, виходячи з діагнозу і необхідного лікувального ефекту. Позитивні зміни спостерігаються вже після 2-3 процедур. У гірудотерапії є й протипоказання, наприклад: анемія, погане згортання крові, онкологічні захворювання, виражені алергічні реакції на гірудин, а також вагітність.

Висновки

Гірудотерапія або лікування п'явками - це ефективний метод лікувального впливу, який застосовується в різних областях медицини. Метод повністю безпечний і, як «модно» зараз говорити, абсолютно натуральний.

← Промислові акваріуми та... Чи можна паритися в лазні... 
Переглядів: 170
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен