Головна : Новини

Кабінет керівника в стилі Hi-Tech

, 16:27
0 14100

Кабінет керівника в стилі Hi-TechКабінет керівника цілком можна вважати матеріальним втіленням престижу компанії, а значить, цей «стратегічний об'єкт» просто зобов'язаний справляти враження. Тому багато керівників віддають перевагу інтер'єру в стилі Hi-Tech: це модно, сучасно і, якщо є бажання, досить дорого.

В чому ж переваги даного стилю? Про це нам розповість співробітник інтернет-магазину меблів https://mebeloffice.com.ua/index.php?categoryID=11, в якому безпосередньо можна придбати Кабінет Квест - якісні недорогі меблі для керівника в стилі Hi-tech.

Hi-Tech: для кого він підходить?

На противагу кабінету в класичному стилі з важкими шторами та масивними меблями, яка немов покликана пригнічувати своєю величчю, сьогодні багато голів процвітаючих й перспективних компаній вибирають для свого кабінету «легкий» стиль.

У такому кабінеті керівника ви ніколи не побачите величезного крісла, в якому директор буде як би підніматися над усіма іншими. Не знайдете ви там і неосяжного письмового столу, що нагадує відвідувачам про дистанції між «простими смертними» і «господарем».

Такому керівнику не доводиться додавати собі солідності й грунтовності за рахунок монументального інтер'єру. Про успішність компанії говорить стильність та сучасність кожної деталі в приміщенні.

Особливості дизайну в стилі Hi-Tech

Дизайн, який часто характеризують як «космічний», заслужено отримав таке визначення. Девіз стилю Hi-Tech - «Все необхідне й нічого зайвого!». Це означає, що строгість та лаконічність - його головні ознаки. Досягти подібної стриманості й лаконічності дозволяють:

  1. ретельний підбір елементів;
  2. відсутність зайвих деталей і декоративних елементів;
  3. вибір функціональних меблів і техніки;
  4. незахаращених приміщення, велика кількість вільного простору.

Меблі в стилі Hi-Tech:

  • Для меблів в дусі Hi-Tech характерні, в першу чергу, функціональність і ергономічність, тобто переважання прямих нехитрих ліній та строгих геометричних форм.
  • Друга відмінна риса таких меблів - використання певних матеріалів: дерево поступається місцем металу і скла, натуральна і штучна шкіра поєднується з пластиком.
  • Письмовий робочий стіл повинен бути функціональним, містким і зручним. Додаткове робоче простір на ньому створюється за рахунок різних підставок і приставок. Виконаний з досить «важких» матеріалів, робочий стіл в стилі Hi-Tech зовсім не справляє такого враження. Легкість зорова і фактична досягається за рахунок переважання світлих тонів, застосування в конструкціях порожнистих металевих опор і прозорих або матових скляних елементів.
  • Крісло - символ влади і директорського могутності - просто не має права на скромність. Воно повинно бути не просто комфортним - воно повинно бути комфортабельним. У кабінеті керівника, оформленому в стилі Hi-Tech, ви, швидше за все, знайдете крісла з пластику або шкіри з хромованими підлокітниками. Нерідко директорське крісло стає тим яскравим акцентом, який «оживляє» інтер'єр в стилі Hi-Tech і яким зазвичай вторить яскрава пляма меншого розміру - мініатюрний килимок, ваза або картина на стіні.
  • Далі слідують мобільні тумби з висувними ящиками, блискучі шафи й стелажі зі скла і алюмінію. Виконаний з подібних матеріалів, шафа для документів просто не має права бути накопичувачем паперів і пилу.
  • Додаткову легкість інтер'єру надає використання високих і вузьких стелажних модулів з відкритими або окремими закритими секціями - замість шаф і стінок. Світло, що відбивається в хромованому декорі і скляних і глянцевих поверхнях, візуально розширює простір.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ