Головна : Новини

Як вибрати стоматологію?

, 16:01
0 395

Стоматологічна клініка – ваш незамінний партнер і помічник. Він допоможе позбутися ряда суттєвих проблем і зробити вашу посмішку сліпучою. Але, як з'ясувалося на практиці, знайти гідну стоматологічну клініку не так-то й просто. Однак тепер у вас є кілька цінних порад, завдяки яким ви вже через пару днів відведете свою дитину або підете самі до відмінного фахівця.

Оцінюємо цінову політику поліклініки . Не секрет, що більшість стоматологий користується незнанням своїх пацієнтів і має намір завищує ціни на деякі види послуг. Хочете дізнатися справжню ціни установки пломби або видалення зуба, тоді вам варто вивести середнє арифметичне – між ціною в найдорожчій клінікою і клінікоюз демократичною ціновою політикою. У результаті, ви отримаєте результат, від якого вам і слід відштовхуватися при виборі стоматології.

Кваліфікація фахівця . Оцінити майстерність і кваліфікацію стоматолога, поки не потрапиш в його крісло – нереально. Але як же бути в цьому випадку? Якщо ваша цель – , То ви завжди можете провести опитування серед своїх друзів, знайомих і колег, а також серед відвідувачів сайту стоматології. Їхня думка стане для вас джерелом цінної інформації.

Акції та спецпропозиції . Багато стоматологічні клініки, щоб залучити нових клієнтів, постійно проводять акції і впроваджують спеціальні пропозиції. Чи варто приймати їх за чисту монету? Чи це все-таки черговий рекламний хід? Питання неоднозначне. Хочете це з'ясувати, тоді вирушайте на одну з найшкідливіших процедур – чистку зубного нальоту, наприклад. Таким чином, ви вб'єте відразу двох зайців: дізнаєтеся більше про стоматологічній клініці, оцінітьякість роботи стоматологів і дізнаєтеся масу корисної інформації про їх кваліфікації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ