здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411



 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Кодування від алкоголізму

Серпень 26 2014

Алкоголізм - це один з видів залежностей (психологічних абофізичних, залежно від стадії захворювання), що переслідують людину протягом усієї його історії. На жаль, сучасне суспільство не менш (а можливо і більше) схильне залежності від алкоголю, ніж в його середньовічному минулому. Причини, що штовхають людину в "обійми Зеленого змія", у кожного різні: від поганого впливу оточення, до попиткі забути свої переживання, стрес. Якщо, при цьому згадати наскільки зріс ритм життя сучасної людини, його зайнятість, і наявність постійних стресових ситуацій в постійній гонитві за краще місце під сонцем і великі заробітки, то схильність до алкоголізму стає цілком очевидною. Ускладнюється ситуація ще й тим, що лікування алкоголізма можливо лише на ранніх стадіях, що характеризуються психологічною залежністю від алкоголю. Саме психоемоційний вплив на свідомі і підсвідомі рівні (без застосування гіпнозу та інших подібних технік), лежить в основі методу кодування. Початкової завданням кодування є вироблення у пацієнта, так званого, "ефектуплацебо "(тобто підсвідому віру пацієнта в ефективність застосовуваної методики). Пацієнту навіюється, що вживання ним алкоголю може призвести до смерті, з одного боку. З іншого, йому робиться установка, що він здатний позбутися залежності власними силами або за допомогою лікаря. Кодування є усвідомленим, особистим прагненням человека. Саме власна воля людини і створює ті необхідні умови для ефективного подолання психологічного бар'єру.

← Як вилікувати застуду Як вибрати стоматологію?  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен