здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Антиспермальні антитіла

Серпень 29 2014

Питання демографії сьогодні досить неоднозначний. Якщо оцінювати його в загальносвітовому масштабі, то проблем начебтоі немає - населення планети постійно зростає. Проблема в тому, що відбувається це за рахунок країн, що розвиваються і малорозвинених (Африканські країни, Індія, Китай), де населення не зіткнулося з науково-технічним прогресом серйозно і більш близько у відносинах з природою. У той час, як найрозвиненіші країни, по суті, "вимирають", в тому числі, внаслідокие, свого способу життя (поспіху, стрес, погана екологія). Однією з причин малої народжуваності є безпліддя одного або обох подружжя, в тому числі, так зване, імунологічне безпліддя. Це особливий вид безпліддя, викликаний наявністю в організмі (як чоловічому, так і жіночому) антиспермальних антитіл (імуноглобулінів класу A, G і М). Присутствовать можуть в сироватці крові, статевих рідинах (еякулят, цервікальна слиз, фолікулярна рідина та інше). Незалежно від типу, місця вироблення і розташування, ці білкові частки виконують в організмі одну функцію - руйнування сперматозоїдів. Механізм вироблення антиспермальних антитіл має таке ж походження, як і будь-яких інших антИтел в організмі - це реакція імунної системи на потрапляння в організм (контакт з компонентами крові) чужорідних тіл. Сперматозоїди, спочатку, є чужорідними, як у чоловічому, так і в жіночому організмі, але в нормальному, здоровому тілі, вони не мають контакту з кров'ю і, отже, не сприймаються організмом, як ворожі. У разі травм, операцій, запальних процесів, коли можливе порушення біологічних бар'єрів, активно починається вироблення антитіл. Рішення проблеми полягає в зниженні рівня антитіл, а також усунення проблеми, що призвела її вироблення (у чоловіків) і бар'єрна контрацепція (у жінок).

За матеріалами соціальної мережі длямам "Svitmam"

← Як лікувати грибок нігтів Манікюр та педикюр  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен