Головна : Новини

Салон краси: як вибрати?

, 16:16
0 1816

салон краси

Правильний вибір салону краси - це дуже непросте завдання. Саме тому, ми вирішили розповісти, як це правильно зробити, а допоможе нам в цьому розібратись співробітник столичного салону краси http://edenmatin.kiev.ua/.

Що значить «хороший» салон краси?

В першу чергу, це професіонали найвищого рівня, відмінний сервіс та безліч ексклюзивних послуг. Ваш салон краси повинен створювати відповідний імідж, організовувати майстер-класи, де Ви зможете дізнатись багато корисного та цікавого. Правильний салон - це можливість краще пізнати себе та власне тіло.

Правила вибору салону краси:

  1. Телефонний дзвінок. Дуже багато залежить від персоналу салону краси. Якщо Ви ще не впевнені як вибрати свій салон краси, то один телефонний дзвінок стане відмінним тестом. Вам, як потенційному клієнту, має сподобається як з Вами розмовляють. Консультація - це обов'язкова вимога. Вам повинні перерахувати список послуг, що надаються, а також назвати їх точні ціни та можливі знижки. Якщо Вам хоч щось не сподобалося в розмові (тон, манера і т. д.), кидайте трубку та продовжуйте шукати далі. Якщо навіть телефонна розмова викликає негативні емоції, то що вже говорити про послуги.
  2. Атмосфера. Салон - це більше ніж звичайне місце, де можуть надати певний набір послуг. Найчастіше це місце де можна відпочити, забути про домашні турботи та розслабитися. Навіть приходячи на 10-15 хвилин, Ви повинні бути впевнені в тому, що Ви знайдете тут відпочинок, а не будете нервуватись.
  3. Косметика. Якщо салон має в наявності косметику для продажу - це величезний плюс. У більшості випадків таку продукцію можна спробувати або купити, як кажуть, «не відходячи від каси».
  4. Стиль та дизайн. Інтер'єр салону краси теж повинен подобається. Якщо Ви не знаєте, як вибрати свій салон краси, то це може стати підказкою. Саме приміщення повинно бути затишним. Якщо ви прийшли раніше та змушені почекати 10-15 хвилин, то Вас повинні зайняти, а не «розмістити» в проході та кидати неприємні погляди кожного разу, коли Ви поглянете на годинник.
  5. Чистота. Біжіть з салону, в якому не прибрано, або не відомо в якому стані інструменти майстрів. Також в салоні не повинні прибирати прямо перед Вами.

Висновки

По правді кажучи, порад як вибрати свій салон краси може бути безліч. Але, в першу чергу, Ви повинні довіряти своєму нюху та чуттю. І якщо ви зайдете в «свій» салон, то будете відчувати себе в ньому, як вдома.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ