Головна : Новини

Переваги сонячних електростанцій

, 13:46
0 1160

СЕСУсвідомлюючи обмеженість запасів природних копалин, і необхідність дбайливого ставлення до природи, вчені розробляють нові технології отримання енергії та методи застосування їх на практиці. Вироблення електрики шляхом перетворення сонячної радіації стала одним з тих способів, який міцно закріпився на енергетичному ринку.

Встановити сонячні панелі тепер можна навіть на даху свого житла. Тим більше що ціна на сонячні станції для будинку робить їх доступними кожному власнику приватного котеджу. До речі, замовити таку конструкцію можна у компанії "Правильне електроживлення": http://prel.prom.ua/

Якими достоїнствами характеризуються СЕС?

Електростанції, що функціонують шляхом переробки сонячної енергії, відрізняються наступними перевагами:

  1. Швидка окупність і вихід на чистий прибуток. Не зважаючи на відносну дорожнечу даного рішення, домашня СЕС окупається за кілька років (від 4 років, залежить від суми вкладень та енергоефективності обладнання). Після цього власник зможе отримувати електрику практично безкоштовно (мінімальні витрати все ж залишаться — на обслуговування установки та, при необхідності, заміну елементів, які вийшли з ладу).
  2. Повна або часткова незалежність від централізованих послуг. Кількість енергії, що виробляється залежить від кількості сонячної радіації в регіоні, і сумарної потужності панелей. Монтаж СЕС дозволить повністю відмовитися від центрального електропостачання, або перестрахувати себе в разі раптових перебоїв. Крім того, один з варіантів — використовувати станцію тільки для однієї конкретної мети (підігрів води, забезпечення енергією побутових приладів і т. д.). Такий підхід — це суттєва економія для сімейного бюджету.
  3. Тривалий експлуатаційний термін. СЕС надійно виконують свої завдання в межах 25 - 30 років. Щоб підтримувати енергоефективність на стабільному рівні, окремі деталі можна замінювати новими.
  4. Екологічна безпека. Окремо варто розглянути екологічність СЕС. На відміну від теплових або гідроелектростанцій, робота сонячних батарей не приносить шкоди навколишньому середовищу. А це означає, що наступне покоління зможе насолоджуватися більш чистою природою, ніж в разі виняткового застосування традиційних джерел енергії.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ