Головна : Новини

Пилососи Karcher - якість, надійність і довговічність

, 19:56
0 1941

пилосос Керхер«Наш будинок — це наша фортеця» - говорить народна мудрість. А щоб в такому будинку було затишно і приємно жити, звичайно ж, він повинен міститися в чистоті та порядку. Слава Богу, пройшли ті часи, коли наведення чистоти вимагало багато зусиль. Та і яка там чистота була, підмели віником підлогу, хіба це чистота. Інша справа — використання сучасної пилезбиральної техніки, знайомої нам як «пилососи».

Ринок побутової техніки пропонує великий вибір пилососів на будь-який смак і гаманець. Однак, мабуть, будь-якому користувачеві відомо, хто лідирує в цьому напрямку. Ну а якщо хтось ще не в курсі, то його варто просвітити. Лідером на ринку збиральної техніки є німецький виробник Karcher. До речі, в Україні продукцію даного бренду можна придбати в інтернет-магазині https://y.ua/pylesosy/karcher/c10128/f=1:7219/.

Історія розвитку компанії Karcher

Як і у багатьох відомих брендів, історія компанії Керхер почалася завдяки допитливому розуму її творця. Молодий та кмітливий німець Альфред Керхер, закінчивши Вище технічне училище у Штутгарті та отримавши диплом інженера, він влаштувався працювати на підприємство свого батька.

Спочатку Керхер займався конструюванням потужних заглибних нагрівальних елементів, потім електроопалювальними обладнанням. Він вперше виготовив тигельну піч та електричний нагрівальний елемент для промислового використання. У сорокових роках Альфред зайнявся виробництвом опалювальних приладів для двигунів літаків. В 1950 році Керхер вперше представив світу свій винахід — апарат високого тиску KW 350, миючий гарячою водою. Ця подія послужила поштовхом до розвитку компанії у сфері збиральної та миючої техніки. Варто зауважити, що до свого головного успіху Альфред Керхер не дожив, померши в 1959 році.

Далі діяльність компанії Керхер продовжила його дружина Ірен. У 1989 році була винайдена перша автомийка для машин, а в 1993 році — відкритий завод з виробництва пилососів. Використовуючи багатий досвід і власні розробки, компанія Керхер вже понад 30 років лідирує на ринку збиральної техніки для професійного і побутового застосування.

Переваги пилососів Karcher

Описувати всі достоїнства і переваги пилососів Karcher можна досить довго. Недарма ж цей бренд лідирує в даному напрямку. Виділимо декілька пунктів, чому варто купувати пилососи саме цього німецького виробника:

 • Всі пилососи Karcher мають ергономічну форму та зручні в застосуванні.
 • Більшість моделей пилососів багатофункціональні, наприклад, до паропилососа можна підключати парова праска та створювати таким чином прасувальну систему. Господарські пилососи самі по собі можуть виконувати безліч різноманітних завдань.
 • Пилососи Karcher мають високу потужність всмоктування, яка дозволяє виробляти ретельне прибирання.
 • Вони економічні та екологічні. Так, наприклад, Паропилососи здатні очищати приміщення без хімічних засобів. А після збирання будь-яким пилососом Karcher повітря стає набагато чистішим.
 • Пилососи Karcher безпечні для людей. Перед запуском у продаж вони проходять ретельне тестування.
 • Співвідношення ціни та якості у Karcher є найбільш оптимальним.

Як вибрати пилосос Karcher?

Вибираючи пилосос з багатого асортименту продукції Керхер, варто коротко ознайомитися з основними видами апаратів для прибирання:

 1. Пилососи для сухого прибирання.
 2. Пилососи господарські (для сухого та вологого прибирання).
 3. Пилососи з аквафільтром.
 4. Паропилососи.
 5. Миючі пилососи.
 6. Роботи-пилососи.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ