Головна : Новини

Коли може знадобитися евакуатор?

, 20:34
0 2228

евакуатор Такий спеціальний транспорт, як евакуатор або його різновиди, використовують для навантаження і перевезення техніки самих різних видів. Ви точно бачили евакуатор: його часто використовують для того, щоб прибрати неправильно припарковану машину, автомобіль з місця аварії або відвезти в СТО поламаний транспорт.

Евакуатор може перевозити транспорт декількома способами: наприклад, відбуксирувати в потрібне місце. Щоб процедура пройшла вдало й автомобіль не був пошкоджений, евакуатором повинні управляти тільки люди відповідної кваліфікації. Вони відрізняються якісним підходом до роботи та можуть впоратися з будь-якою поставленою задачею. Наприклад, в Києві професійні послуги евакуації авто ви можете замовити в компанії "АвтоСОС": https://avtosos.kiev.ua/.

Коли вам можуть знадобитися послуги евакуатора?

Якщо ви — автомобіліст, тоді вам обов'язково потрібно знати що таке евакуатор і навіщо він потрібен? Нумо розберімося. Вам обов'язково будуть потрібні його послуги, якщо:

  1. Автомобіль зламається або застрягне посередині дороги, і ви не зможете зарадити в ситуації, що склалася.
  2. Автомобіль потрапить в аварію.
  3. Відбудеться непередбачена ситуація, форс-мажор, виникнуть проблеми зі здоров'ям.

У таких ситуаціях час — на вагу золота, а значить, вам потрібно реагувати швидко. Ось і стануть в нагоді послуги евакуатора. Статистика невблаганно показує: практично кожен автомобіліст хоча б раз в житті стикався з цією технікою.

Які ще послуги надає евакуатор?

Очевидно, що така потужна машина, як евакуатор, не може надавати тільки одну послугу або виконувати лише одну функцію. Основними функціями евакуатора є:

  • Евакуація автомобіля з будь-якої місцевості або точки на карті.
  • Перевезення автомобіля після аварії.
  • Машину можна евакуювати та за допомогою крана-маніпулятора, але це обов'язково потрібно уточнити при виклику.
  • Машину можна відбуксирувати з місця події за допомогою методу жорсткої зчіпки.
  • Навіть якщо ви — володар спецтехніки, для вас теж надаються послуги евакуатора. Для цього потрібно викликати вантажний евакуатор, і він відмінно впорається з поставленим завданням.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ