Головна : Новини

Лікування наркоманії в клініці та його особливості

, 19:34
0 2045

наркозалежнийНаркозалежність вважається складною й небезпечною, вона вимагає негайного звернення наркомана до спеціалізованого реабілітаційного закладу, наприклад, в Івано-Франківську — це центр "Нове життя" (детальніше, на сайті), в якому буде надана повноцінна допомога всіх лікарів. Наркологи обов'язково розроблять особливу схему лікування, з урахуванням стану людини, а психологи застосують кращі методики та програми для відновлення психіки людини, а також для вироблення повної відмови від залежності.

Особливі моменти детоксикації

Детоксикація в клініці проводиться з метою повного очищення організму. Важливо швидко та безболісно вивести з організму всі шкідливі залишки, хімікати, "поклади" яких накопичуються під час прийому наркотиків. Для цього зазвичай застосовують цілий ряд лікарських засобів. Однак важливо підібрати медикаменти акуратно, щоб не нашкодити ослабленому організму.

Для підбору медикаментів найкраще спочатку пройти діагностику. Це допоможе визначити, наскільки пошкоджений організм і як довго вживалися наркотики. Дані аналізів допомагають призначити тільки ті ліки, які дійсно допоможуть. Частина ліків застосовується для очищення організму, а частина крапельниць та уколів призначена для відновлення здоров'я людини. Важливо, щоб реабілітацію починав повністю здоровий пацієнт, мотивований до повного подолання згубної й жахливої залежності.

Основи реабілітації

Реабілітація передбачає обов'язкову роботу з психологом. Зазвичай широко застосовують відомі в усьому світі методики, що допомагають назавжди забути про тягу до наркотиків. Програма "12 кроків" є лідером в реабілітаційних центрах. Вона давно зарекомендувала себе, як ідеальна для відновлення наркозалежних, і для вироблення повної відмови від прийому наркотиків.

Найчастіше робота ефективна в групах. Люди усвідомлюють весь жах залежності та намагаються спільними зусиллями подолати їх. Також в групі можлива підтримка кожної залежної людини. Завдання психолога об'єднати людей, показати їм всі майбутні перспективи тверезого життя. Кожна людина повинна усвідомити, що наркотики можуть призвести до сумного результату, що краще вести тільки тверезий спосіб життя.

Адаптація після успішного реабілітаційного періоду проходить швидко і легко, до того ж людина може завжди розраховувати на допомогу психологів центру, вона назавжди залишається частиною програми ресоціалізації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ