здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Принцип роботи холодильника

Травень 31 2019

холодильникПопри повсюдне застосування холодильників у нашому житті, мало хто знає, як вони працюють. Саме тому, ми вирішили максимально просто (без всяких формул і технічно фраз) розповісти про принципи роботи цього пристрою. Ну а допоможе нам в цьому співробітник інтернет-магазину https://comfy.ua/, в якому безпосередньо можна придбати холодильник в Україні.

Основні складові холодильника

Основними й найголовнішими складовими будь-якого холодильника є:

  1. Холодагент. Це не Джеймс Бонд і не спеціальний агент ФБР або ЦРУ, як можна було б подумати, не знаючи специфіку холодильного обладнання. Це речовина, яка циркулює всередині холодильники та переносить в собі тепло. Найчастіше в якості холодоагенту використовують фреон (газ). Саме його витік часто стає причиною виходу з ладу холодильника.
  2. Компресор. Це спеціальний насос, який відповідає за прокачування холодоагенту по трубках, щоб той міг збирати тепло та виводити його з холодильника. Вихід з ладу компресора холодильника також є однією з найпоширеніших причин ремонту холодильників. Компресор — це серце в «організмі» даного пристрою, а холодоагент подібний до крові. Обидві складові мають велике значення.
  3. Конденсатор. Кожен бачив дивні грати на задній стінці холодильника, але мало хто знає, що саме ця штуковина називається конденсатором і відповідає за віддачу тепла з холодоагенту в навколишнє середовище.
  4. Випарник. Цю деталь дуже складно побачити. Як правило, випарником служить внутрішня поверхня холодильника. Саме за допомогою нього відбувається забір тепла в холодоагент з холодильника.

Як працює холодильник?

Все працює дуже просто, виключно по законам фізики. У випарнику всередині холодильника холодоагент знаходиться пароподібному стані, звідти його компресор під тиском перекачує в конденсатор. При цьому під впливом тиску холодоагент переходить у рідкий стан і стає текучим, одночасно з цим підвищується температура холодоагенту.

Нагрітий холодоагент проходить по трубках конденсатора (чорні решітки) і віддає взяте зсередини холодильника тепло в зовнішнє середовище. Далі через капіляр (дуже вузький отвір) холодоагент потрапляє у випарник, сильно при цьому охолоджуючись. Зрештою він у стінок випарника забирає тепло, ну а сам випарник, охолоджує продукти та простір всередині холодильника.

Потім холодоагент знову перекачується з випарника в конденсатор. І так триває нескінченно довго по колу. До тих пір, поки що-небудь з цього ланцюжка не виходить з ладу.

← Виклик евакуатора: що... Коли може знадобитися... 
Переглядів: 1368
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен