Головна : Новини

Виклик евакуатора: що потрібно знати?

, 20:21
0 1685

евакуатор

Непередбачена поломка транспортного засобу, з'їзд машини в кювет, потрапляння авто в снігову пастку — в цих та інших випадках не обійтися без допомоги евакуатора. Один дзвінок, і спецтехніка приїде в будь-який район вашого міста. До речі, в Києві та області замовити евакуатор можна на сайті express-t.ua/uslugi/evakuatory.

Евакуатор вам в допомогу!

Досвідчені водії знають, що від форс-мажорних обставин на дорозі ніхто не застрахований, тому вони завжди тримають при собі номер евакуаторної служби. Якщо машина застрягне на дорозі або вийде з ладу, розраховувати на допомогу інших автомобілістів можна не завжди.

Наприклад, машина з автоматичною коробкою передач не розраховане на буксирування, оскільки при заглушеному двигуні деталі транспортного засобу перегріваються і виходять з ладу. До того ж ситуація може бути такою, що звичайна водійська солідарність не допоможе, наприклад, якщо автомобіль вилетить з траси в кювет, витягнути його звідти можна буде тільки за допомогою спеціальної техніки з краном.

Сьогодні у великих містах евакуатори працюють у всіх районах, де б ви не знаходилися, тому допомога приїде швидко. Вам достатньо просто зателефонувати диспетчеру, назвати своє місцеперебування і повідомити основну інформацію: модель авто, стан ТЗ та ін. На основі отриманих даних диспетчер направить до вас відповідну техніку. У вас просто заглохла машина на дорозі? Тоді її можна відбуксирувати за допомогою спецтехніки, що використовує часткове навантаження, але в разі, якщо автомобіль потрапив у сніговий замет або кювет, тоді до вас виїде кран-маніпулятор.

Ціна питання

Вартість евакуації залежить від різних критеріїв:

  • габаритів і маси транспортного засобу, що вимагає евакуації;
  • стану машини, важкодоступності місця навантаження і розвантаження;
  • відстань до місця, де знаходиться машина клієнта тощо.

Чим більше важить автомобіль, тим дорожче обійдуться послуги евакуатора. Якщо для навантаження необхідно використовувати додаткове обладнання, то це вплине на підвищення ціни.

Перевезення будь-якого транспорту — від авто до мотоциклів

Сьогодні водій може викликати евакуатор в будь-який час, будь це пізній вечір, ніч або ранній ранок. Сучасна спецтехніка евакуює всі види транспортних засобів:

  1. легкові автомобілі в будь-яких кузовах: позашляховики, седани, мінівени та ін.;
  2. мотоцикли, квадроцикли, снігоходи;
  3. невеликі вантажні машини та мікроавтобуси.

Висновки

Евакуаторної служби надають водіям, які потрапили в біду, ще й додаткові послуги: експрес-ремонт автомобілів на місці, відкриття замків (на двері або багажнику) й ін. Окрім того, вони мають у своєму розпорядженні всі види техніки, що дозволяє їм здійснювати швидке і безпечне перевезення будь-яких засобів пересування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ