Головна : Новини

Як вибрати службу таксі?

, 18:41
0 4507

служба таксі

Зараз таких служб стало настільки багато, що можна розгубитися. Саме тому, у багатьох людей виникає логічне запитання: "Яку з цих служб вибрати?". Давайте розбиратися, а допоможе нам в цьому співробітник служби "Експрес Таксі": https://express-taxi.ua/, в якій безпосередньо можна замовити таксі в Києві.

Правила вибору служби таксі:

  1. Для початку не завадить подивитися в інтернеті перелік компаній та звернути увагу на відгуки про їхню діяльність. Також варто звернути увагу на те, скільки років компанія знаходиться на ринку. У крупних компаній є незаперечні переваги: великий автопарк, можливість вибрати марку автомобіля при замовленні, багато додаткових послуг (авто підвищеної комфортності, «тверезий водій», безготівковий розрахунок, кур'єрські послуги, обслуговування різних заходів). Часто у них проводяться різні акції, а для постійних клієнтів передбачена система знижок і преференцій.
  2. Далі необхідно звернути увагу на спосіб замовлення автомобіля. Сьогодні багато компаній пропонують кілька способів замовлення: через оператора (класичний), через інтернет, через мобільний додаток. Чим більше у компанії варіантів виклику автомобіля, тим більше вона піклується про зручність клієнта. Мобільний додаток зручний ще й тим, що дозволяє оператору в нештатній ситуації (водій застряг в пробці, потрапив в ДТП) оперативно знайти замовнику інший автомобіль.
  3. Ще один критерій — це професійний рівень оператора. Відповідаючи на дзвінок, висококласний оператор повинен бути гранично ввічливим, коректним, здатним виконати побажання клієнта чітко та оперативно. Хороший оператор — це один з показників рівня компанії.
  4. Також при виборі тієї чи іншої служби таксі важливим фактором є час подачі автомобіля. У поважаючих себе компаній він не перевищує 15 хвилин. Причому швидкість прибуття машини, залежить і від величини автопарку, і від диспетчера, і від професіоналізму водіїв.
  5. Обов'язково варто звернути увагу на цінову категорію та визначити, яка вартість поїздки вас влаштує. Якщо нема потреби в додаткових послугах і машині бізнес-класу, а є потреба дістатися до потрібного місця швидко, тоді вам цілком підійде таксі економ-класу.
  6. І звичайно, важливий фактор — це водій автомобіля, який є «обличчям фірми». Він повинен бути охайно одягненим, ввічливим, майстром своєї справи, та добре знати місто, по якому возить клієнтів. Машина повинна бути доглянутою і чистою. Акуратний водій і справний автомобіль — це запорука безпеки вашого життя.

Скористайтеся цими порадами, і нехай поїздки в таксі приносять тільки задоволення!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ