Головна : Новини

Офісний переїзд

, 12:23
0 624

У житті кожної людини, колективу, компанії, рано чи пізно настає момент, коли з'являєтьсяться бажання або необхідність змінити навколишнє щодня обстановку. Це може бути ремонт, зміна або доукомплектування меблями або переїзд на інше місце. Остання причина є, фактично, невід'ємним етапом функціонування будь-якого підприємства або офісу. Причин для може бути декілька:

  • зміна арендатора (при маленькому виробництві, коли недоцільно і немає фінансової можливості будувати свій власний офісний центр);
  • зміна місця розташування офісу для кращого виконання комунікативних, репрезентативних функцій;
  • розширення складу офісу, що вимагає розширення офісної площі;
  • ребрендинг або зміна корпоративного стилю компанії, що вимагає нового приміщення.

У всіх цих випадках, так чи інакше, буде потрібно транспортування меблів та офісної техніки на нове місце. Завдання це досить не проста, трудомістка, тому її слід довірити зпеціалізірованной організації-перевізнику (так звані, мувінгові компанії). Практично кожна з подібних організацій має у своєму штаті мобільні та логістичні відділи та бригади, які дозволяють:

  • якісно спланувати переїзд офісу, враховуючи планування майбутнього приміщення, графік роботи офіснихспівробітників;
  • транспортувати всю меблі та оргтехніку в цілості й схоронності в найкоротші строки.

Крім цього, весь комплекс робіт з переміщення вмісту офісу здійснюється, як правило, у вихідні дні, щоб не переривати роботу офісу і якісно підійти до питаннятранспортування (багато предметів меблів досить проблематично транспортувати в зібраному вигляді). Всі роботи оформляються документально, на підставі договору і страхуються, щоб уникнути форс-мажорних обставин.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ