Головна : Новини

Продаж волосся: що потрібно знати?

, 00:44
0 4782

продаж волосся

Споконвіку торгівля волоссям приносила чималий прибуток. Перуки із натурального волосся — це якісний і потрібний товар. У недавньому минулому були присутні деякі моральні аспекти продажу такого товару. Але в наш час нікого не здивує коротка стрижка у жінки, або поголений налисо чоловік. Тоді як на кілька століть раніше молодій дівчині обрізали косу, якщо вона була помічена в діяннях, які ганьбили її дівочу честь, а налисо обривали тих чоловіків, яких чекали каторжні роботи або служба в армії.

Сучасна людина може вибирати свій імідж, не ґрунтуючись на суспільних нормах і установках. І тільки представники деяких рухів, таких як рокери або хіпі, можуть зважати на деякі засади своїх організацій та відрощувати ту чи іншу довжину волосся.

Кому ж можна продавати волосся, і яке?

Чим довше та натуральніше волосся, тим більше шансів знайти на нього покупця. Довжина волосся для торгівлі починається від 25 сантиметрів і більше. Натуральні локони без фарбування в пріоритеті, однак, і пофарбовані знайдуть свого покупця, просто ціна буде набагато нижчою. Поділ волосся за іншими критеріями, на кшталт кучеряве або пряме, блонд або шатен, мають принципову відмінність тільки для покупця. Сиве волосся можна починати продавати від 35 сантиметрів, а чоловіче жорстке — від 50 сантиметрів.

Скупкою волосся частіше всього займаються численні салони та перукарні, наприклад, Hairforsale.com.ua. Саме з них ви й можете починати пошук покупців. Окрім того, скупники волосся розміщують свої оголошення в періодичних виданнях, на міських дошках оголошення, в інтернеті.

Чим довше волосся, тим воно дорожче. Окрім того, натуральне волосся продається дорожче пофарбованого. При довжині волосся від 70 сантиметрів, ціна буде в 5 разів вищою, ніж у волосся довжиною до 40 сантиметрів. Найбільша ставка за метрове волосся, правда зустрічається таке довге волосся не так вже й часто. У провінційних містечках ціни будуть нижчі, чим у великих містах.

Не варто продавати волосся першому ліпшому продавцю. На такий товар немає фіксованої ставки, тому для початку варто вивчити пропозиції, та вибрати найбільш вигідну для вас. Не поспішайте зрізати волосся, це краще зробити безпосередньо в момент здійснення угоди. Так покупець зможе візуально оцінити якість вашого волосся, вони не сплутаються при зберіганні, а виправити огріхи швидкої стрижки встигнете трохи згодом. Якщо ви встигли розлучитися зі своїми локонами, не варто впадати у відчай, сплетіть з них косу, так волосся довше збереже товарний вигляд, правда продати його буде вже складніше, але цілком реально.

Бізнес на продажу волосся

Обов'язково за кілька тижнів до продажу займіться інтенсивним доглядом. Зробіть кілька зміцнюють масок, виключіть використання лаків, гелів, мусів для укладки. Обполіскуйте волосся відварами трав, що б надати йому здоровий, блискучий, доглянутий вигляд. Не забарвлює сиве волосся. Натуральне (навіть з сивиною) волосся коштує порядком дорожче чим фарбоване, а відрізнити використовувалася фарба для волосся чи ні, професіонали своєї справи зможуть з першого погляду.

Звичайно, якісний догляд за волоссям вимагає вкладень. Тому коли підсумувати всі ті гроші, що були витрачені за роки відрощування шевелюри, і порівняти їх із заробітком від продажу, різниця буде не суттєва. Бізнес не такий вже й прибутковий, як може здатися на перший погляд. Тому не поспішайте розлучатися зі своїми косами, нехай це буде запасний варіант для форс-мажорних обставин.

Тільки на своєму волоссі не заробиш, але якщо залучити інших людей, і стати буфером між продавцями-покупцями можна побудувати прибуткову справу. Для початку потрібно знайти покупця такого незвичайного товару. Знову ж підключаємо інтернет, газети. Необхідно з'ясувати розбіг вартості товару на ринку, прикинути за яку ціну буде вигідно купувати, що б перепродати. Різниця між угодами й становитиме вашу прибуток.

Чим дешевше ви купите волосся і чим дорожче зможете його перепродати, тим вище буде ваш дохід, тим успішнішим буде ваша власна справа. Добре, якщо вдасться знайти кілька покупців, які надійно будуть купувати у вас волосся. Тих, хто готовий розлучитися з зачісками буде знайти складніше. Добре, якщо у вас вийде залучити клієнтів додатковими послугами, наприклад, безкоштовною стрижкою.

Висновки

Якщо ви будете наполегливі в досягненні своєї мети та не пошкодуєте сил, часу для того, що б побудувати дійсно прибутковий бізнес, вам обов'язково повернеться все в багаторазовому розмірі. Бізнес незвичайний, специфічний, але і конкуренція в ньому невелика, а це значить, успіх вас чекає неодмінно. Будьте цілеспрямованими й у вас обов'язково все вийде!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ