Головна : Новини

Атласна тканина — походження і застосування

, 16:14
0 2148
Атласна тканина

Атлас відомий нам вже близько 200 тисяч років. З давніх-давен дана тканина була символом багатства та краси, і сьогодні вона практично завжди входить з ТОП наймодніших тканин. Атлас раніше виготовляли тільки з шовку, зараз же тканина складається зі штучних і синтетичних волокон. Сьогодні вона має доступну вартість, а також розширений спектр використання. До речі, в інтернет-магазині punjabtextiles.com.ua/atlas, ви можете придбати атласну тканину за доступною ціною.

Невелика характеристика атласної тканини

Всі ми пам'ятаємо, як одягалися дівчата в Китаї, і це не дивно, адже атласну тканину почали виробляти саме там, і її технологія зберігалася в строгому секреті. В Європі атлас з'явився тільки після того, як арабські купці завезли туди цей розкішний матеріал. Відмінною особливістю даної тканини є особливе переплетення ниток, в результаті чого матеріал отримує гладеньку основу.

Основні переваги атласу:

  • підвищена міцність, у зв'язку з особливим переплетенням;
  • довготривалість використання;
  • тканина приємна на дотик;
  • особливість драпірування та пластичність;
  • висока щільність;

Різновиди атласної тканини

Нині розрізняють:

  1. Натуральний атлас. Це тканина, яка має підвищену міцність та зносостійкість.
  2. Атлас з додаванням синтетичних волокон. Він не такий гігієнічний на відміну від натурального матеріалу, але простіший в догляді, а також має властивість не м'ятися.

Де використовується атлас?

Раніше атласна тканина була доступна тільки для привілейованого суспільства, в 17 столітті у зв'язку з додаванням до складу синтетичних матеріалів, тканину могли собі дозволити рядові користувачі. Але навіть і сьогодні цей матеріал вважається розкішною тканиною.

Його основна сфера застосування (пошиття весільних і вечірніх суконь, а також костюмів) говорить про те, що матеріал є модним і презентабельним. Окрім того, ця тканина підходить для пошиття нарядних сорочок, жилетів, смокінгів, постільної білизни, штор і т. д.

Висновки

Атлас — це сучасний, розкішний матеріал, який має широку сферу використання і є дуже популярний в наш час.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ