Головна : Новини

Металочерепиця: що потрібно знати?

, 00:44
0 1052

Металочерепиця

Зведення даху є дуже важливим етапом будівництва власного дому. Цей етап, перш за все, означає вибір хорошого матеріалу для покрівлі, а також його правильний монтаж. Одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів є металочерепиця. Давайте ж розглянемо основні різновиди та переваги даного будматеріалу. Ну а розповість нам про це співробітник компанії "ДахСтрой", в якій безпосередньо можна замовити металочерепицю у Рівному.

Основні переваги металочерепиці:

  1. Найбільша перевага цього будматеріалу — це, в першу чергу, доступна ціна.
  2. Окрім цього, металочерепиця має високі якісні характеристики, особливо якщо вибрати захищений матеріал (наприклад, двосторонню оцинковку). Така процедура дозволяє захистити металочерепицю від корозії, вона стає стійкою до впливу зовнішніх факторів.
  3. Даний покрівельний матеріал дуже легко транспортувати та монтувати.
  4. Колірна гамма цього матеріалу найширша, серед усіх різновидів покрівельних покриттів. Тому, якщо вам раптом захочеться зробити ставку на незвичайний колір — ніяких проблем у вас не виникне.

Типи металочерепиці

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення металочерепиці є:

  • Сталь. Основою такої металочерепиці служить оцинкована з двох сторін сталь, що підвищує корозійну стійкість цього металу.
  • Алюміній. Завдяки цьому металу даний тип металочерепиця абсолютно не схильний до корозії, хоча додаткове покриття в алюмінієвої бляхи все-таки присутнє. Крім того, даний покрівельний матеріал дуже легкий. З мінусів можна відзначити убогий вибір кольорів і високу вартість.
  • Мідь. Це дуже міцний вид металочерепиці, важливою перевагою якого є відсутність необхідності очищення або технічного обслуговування. До того ж мідь дуже стійка до корозії. Правда коштує така металочерепиця дуже дорого і тому використовується вкрай рідко.

На що звернути увагу при виборі металочерепиці?

Обов'язково поцікавтеся строком гарантії, яку передбачив виробник. Зазвичай це 10-15 років, але деякі компанії гарантують більш тривалий термін служби своїх виробів від 30 до 50 років (зазвичай це багатошарові листи, що мають поліуретанове покриття). Однак варто уважно вивчити, чого саме вона стосується і які додаткові вимоги потрібно виконати.

Одне ясно: на покрівлі економити не варто, бо можливий її ремонт — це чималі додаткові витрати. Мабуть, варто трохи більше заплатити та бути впевненим, що металочерепиця якісна і прослужить довго. В такому випадку, покупка цього матеріалу у перевіреного і відомого виробника є єдино правильним рішенням.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ