Головна : Новини

Android приставка: ТОП 5 переваг

, 21:12
0 1327

андроїд приставка

Android TV box - це телевізійний блок, який фактично працює в операційній системі Андроїд. Як ми всі знаємо, ця ж операційна система працює на наших смартфонах, планшетах і мільйонах інших пристроїв по всьому світу. Але, якщо хтось знає, як управляти планшетом або смартфоном, то зможе легко запустити практично всі програми на Андроїд приставці.

Ви можете дивитися телевізор безкоштовно, використовуючи MODBRO

Mobdro - це один з найбільш привабливих додатків у світі розваг на сьогодні. Завантаживши цю програму на свої Android-бокси, ви можете передавати або завантажувати необмежену кількість відеороликів одним клацанням пальців. Ця функція робить додаток Mobdro одним з кращих для потокового відео на ринку з відмінним відеоконтентом і якістю.

Ви можете грати в будь-яку гру на своєму телевізорі

Як ми всі знаємо, Android приставка фактично підтримують гру на пристрої, яка перетворить Ваш телевізор в інтелектуальний телевізор і вашу вітальню, повну розваг. Ігри можна легко завантажити через магазин Google Play.

Використовуйте його як медіаплеєр

Переваги Android TV box численні, і один з них — можливість використання вашого андроїд-боксу в якості медіаплеєра. Завдяки сенсаційній якості звуку HD Android Box вважається найкращим і найдешевшим гаджетом, який можна використовувати для установки будь-якої програми та насолоджуватися необмеженою музикою, відео, додатками.

Дешевше, ніж SmartTV

Android приставка має багато переваг перед Smart TV, і однією з них є цінова різниця. Ціна для смарт-телевізора не відповідає його обчислювальній потужності в порівнянні з обладнанням Android TV box. Оновлення також є проблемою для багатьох інтелектуальних телевізорів, в той час як андроїди оновлюються набагато легше.

Використовуйте будь-які додатки на своєму телевізорі

Просто під'єднавши Android-телевізор до HDMI порту вашого телевізора, ви зможете завантажувати та встановлювати мільйонів кращих додатків для Android-ТВ (IPTV, YouTube, Netflix і т. д.), що буде відповідним для цього телевізору. Можна також використовувати різні додатки, які дозволять вам дивитися різні розважальні фільми за вашим вибором. І водночас цікаво те, що ви можете встановити й інші додатки для соціальних мереж. Таким чином, ви можете перевірити свій статус на WhatsApp або Facebook на своєму телевізорі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ